اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37524 مورخ:[1398-07-14 10:53:01]
ساماندهی ۱۰۰۰ خانه مسافر در رامسر
فرمانده انتظامی رامسر:

ساماندهی ۱۰۰۰ خانه مسافر در رامسر

فرمانده انتظامی رامسر اظهار کرد: با ساماندهی ۱۰۰۰ خانه مسافر در رامسر رتبه اول استان مازندران را کسب کردیم.

به گزارش مازند اصناف؛ سرهنگ علی قیصری  با اشاره به ساماندهی هزار واحد خانه مسافر و کسب رتبه اول در استان به شعار هفته ناجا مبنی بر پلیس هوشمند، امین مردم اشاره کرد و گفت:توجه پلیس به هوشمند سازی، خدمت و امانتداری سبب انتخاب این شعار در هفته ناجا سال جاری شد.

وی درباره عملکرد پلیس راهور تصریح کرد: با تغییر مدیریت پلیس راهور  فعالیت ها و اقدامات ارزنده ای پایه ریزی و اجرا شده است تا خط کشی، اصلاح نقاط حادثه خیز، کاهش تصادفات فوتی و جرحی، نظم ترافیکی و تسریع در عبور و مرور به خوبی انجام شود.

وی از دیگر اقدامات پلیس راهور را امکان تقسیط جرائم بالای یک میلیون تومان در ۱۲ قسط، امکان جابجایی مسافر با خودروهای دارای ظرفیت ۹ نفر با گواهینامه پایه سوم، ابلاغ تخلفات به صورت آنلاین با پیامک استقرار پلیس راهور در کتالم و ساداتشهر عنوان کرد و گفت: دستگیری رانندگانی که مشروبات الکلی مصرف می کنند افزایش یافته و از خانواده ها و پایگاه های بسیج تقاضا دارم برای اصلاح فرهنگی جامعه دست پلیس و دستگاه قضایی را بگیرند تا آمار تخلفات و جرائم در رامسر کاهش پیدا کند.

فرمانده انتظامی رامسر گفت: دو هزار و ۵۱۲ فقره اخطار در قالب طرح ناظر بدحجابی به صورت پیامکی به مالکان خودروهای متخلف ارسال شده است.

سرهنگ قیصری خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در راستای ساماندهی خانه مسافر و پیشگیری از پذیرش اتباع خارجه در منازل شخصی با همکاری شورای تامین، فرماندار و دادستان ۱۰۰۰ واحد خانه مسافر ساماندهی شد که رتبه اول استان مازندران را کسب کردیم.

وی افزود: ۷۰ خانه مسافر به خاطر تخلفات پلمپ شد که جنبه ارشادی داشت و خانه های منفی برابر قانون تا ۴۵ روز پلمپ شد تا این شهر را بستر خلاف ندانند و فضای جامعه پاکسازی شود.

وی گفت: همچنین پنج هزار و ۱۲۱ فقره صدور گذرنامه و هزار و ۸۲۰ مورد سوء پیشینه در ۶ ماه اخیر در رامسر ارائه شده است.

فرمانده انتظامی رامسر با بیان اینکه آمار جرائم تیراندازی، چاقو کشی و قتل کاهش داشته و در سال جاری هیچ مورد قتل در رامسر نداشتیم تصریح کرد: سرقت در ۶ ماه جاری ۱۰۰ فقره نسبت به گذشته کاهش داشته است.

وی گفت: در راستای پیشگیری از قاچاق کالا ۹۰۰ میلیون تومان کشفیات کالای قاچاق داشتیم.

فرمانده انتظامی رامسر با اشاره به کشف ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در شهریور  سال جاری اظهار داشت: در مجموع در سال جاری ۳۴ کیلو مواد مخدر کشف گردید که افزایش کشفیات نشان دهنده افزایش تقاضا بوده که نگران کننده است.

وی افزود: از سگ های مواد یاب برای کشف مواد مخدر از منازل افراد و خرده فروشان استفاده کردیم که ۵۵۰ نفر معتاد دستگیر شدند./مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا