اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37486 مورخ:[1398-07-08 18:49:01]
11000 عدد مواد غذایی قاچاق در نوشهر کشف شد
فرمانده انتظامی نوشهر:

11000 عدد مواد غذایی قاچاق در نوشهر کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر، از کشف ۳۰۰ میلیون ریالی ۱۱ هزار عدد انواع مواد غذایی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سرهنگ قاسم محمدی اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالاو ارز و رونق بازار داخلی و در پی کسب خبری مبنی بر ورود و عرضه انواع مواد غذایی قاچاق توسط فردی در شهرستان نوشهر موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر، افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه متهم را شناسایی کردند .

سرهنگ محمدی در ادامه اظهار داشت: پس از هماهنگی های قضائی در بازرسی از محل نگهداری کالا توسط ۱۱ هزار و ۳۵۰ عدد انواع مواد غذایی، بهداشتی، تنقلات ونوشیدنی قاچاق کشف شد.

وی ارزش کالاهای کشف شده را بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و اظهار داشت: در این ارتباط ۲ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر با بیان این که قاچاق کالا ضربات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد می کند و تهدیدی جدی برای سلامت افراد جامعه به شمار می رود، به شهروندان توصیه کرد: با توجه به این که کالاهای قاچاق معمولا از سلامت، کیفیت و استاندارد کافی برخوردار نیستند، ضمن خودداری از خرید و یا مصرف اینگونه کالاها در صورت شناسایی و یا مواجهه با هرگونه ناهنجاری اجتماعی مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند./مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا