اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37483 مورخ:[1398-07-08 18:41:01]
ثبت‌نام 65 هزار زائر مازندرانی برای اربعین
مدیرکل حج و زیارت مازندران اعلام کرد

ثبت‌نام 65 هزار زائر مازندرانی برای اربعین

مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: آغاز ثبت‌نام اربعین یعنی یکم شهریور ماه تاکنون تاکنون 65 هزار نفر برای اربعین در سامانه سماح ثبت‌نام کردند.

به گزارش مازند اصناف؛ سیدحبیب‌الله ساداتی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: از آغاز ثبت‌نام اربعین یعنی یکم شهریور ماه تاکنون تاکنون 65 هزار نفر برای اربعین در سامانه سماح ثبت‌نام کردند.

وی افزود: باتوجه به استقبال زائران پیش‌بینی می‌شود تعداد زائران به 100هزار نفر نیز برسد.

مدیرکل حج و زیارت مازندران بیان کرد: اعزام زائران اربعین  نیز از 19 شهریور ماه امسال مصادف عاشورا آغاز شده و تا هفتم آبان ماه امسال مصادف با 30 صفر 1441 ادامه دارد که باتوجه به اینکه مدت حضور زائران برای یک ماه است ضرورت دارد زودتر برگردند تا توفیق زیارت نصیب سایر زائران شود.

این مسئول اضافه کرد: همچنین باتوجه به استقبال زائران برخی از افرادی که موفق به دریافت گذرنامه نشدند با هماهنگی‌های بیشتر برگه عبور موقت دریافت می‌کنند که می‌توانند به دفاتر پلیس+10 در سطح استان مراجعه کنند.

ساداتی تصریح کرد: یکی از توصیه ما به زائرانی که قصد دارند به این سفر معنوی مشرف شوند این است باتوجه به بحث پدافند غیرعامل نسبت به تزریق واکسن مننژیت اقدام کنند.

وی با تاکید بر اینکه زائران بحث ثبت‌نام در سامانه سماح و همچنین بحث بیمه را جدی بگیرند، گفت: موضوع دیگر اینکه زائران در حفظ گذرنامه و برگه عبور موقت کوشا باشند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا