اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37445 مورخ:[1398-07-03 17:45:01]
 کشف زمین‌خواری 3 میلیاردی در کلاردشت
فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

کشف زمین‌خواری 3 میلیاردی در کلاردشت

فرمانده انتظامی مازندران از کشف زمین‌خواری 3 میلیارد ریالی و بازگرداندن 7 هزار متر مربع از اراضی ملی و طبیعی به دامان طبیعت خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سید محمود میرفیضی در گفت و گویی اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی اهل و ساکن شهرستان کلاردشت در محدوده منطقه"رودبارک" با تجاوز به بخشی از اراضی ملی مبادرت به تصرف و محصور کردن بیش از 7 هزار متر مربع اراضی ملی و طبیعی کرده، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی،متهم به زمین‌خواری شناسایی شد و ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی قضایی در اقدامی غافلگیرانه متهم به زمین‌خواری را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مازندران، خاطر نشان کرد: در راستای اجرای حکم قضایی مبنی بر خلع ید زمین، بیش از 7 هزار و 182 متر مربع از اراضی تصرف شده به ارزش 3 میلیارد ریال با همکاری ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی رفع تصرف و به دامن طبیعت بازگردانده شد.

میرفیضی با تاکید بر اینکه همه افراد جامعه باید خود را در قبال صیانت از منابع طبیعی مسؤول بدانند، گفت: آگاه باشیم که انفال عمومی حق‌الناس هستند و باید از آنها محافظت کنیم.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا