اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37373 مورخ:[1398-06-14 13:08:01]
انبار بزرگ کود شیمیایی تقلبی در آمل پلمب شد

انبار بزرگ کود شیمیایی تقلبی در آمل پلمب شد

مدیر جهاد کشاورزی آمل از کشف و ضبط و پلمپ یک انبار بزرگ کود شیمیایی تقلبی و انواع کودهای خارج از شبکه توزیع در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سید حسین اسلامی از کشف و ضبط و پلمپ یک انبار بزرگ کود شیمیایی تقلبی و انواع کودهای خارج از شبکه توزیع در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: به دنبال دریافت گزارش‌های مردمی و پیگیری، رصد و پایش نیروهای مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آمل و با هماهنگی این مدیریت با سازمان جهاد کشاورزی مازندران، تعزیرات حکومتی، شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان و عوامل انتظامی شهرستان آمل، اکیپ مربوطه با ورود به سوله و انبار تولید و توزیع خوراک دام در روستای فیروزکلا دشت سر این شهرستان که در آن اقدام به توزیع کود اوره خارج از شبکه و تولید انواع کودهای تقلبی در تناژ بالا می کردند، نسبت به ضبط این کودها اقدام و انبار مورد نظر پلمپ شد.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل به کشاورزان توصیه کرد: نهاده‌های شیمیایی مورد نیاز خود را از کارگزاری‌ها و فروشندگی‌های مجاز و دارای مجوز تهیه کنند.

 

وی در پایان از مردم خواست هرگونه فعالیت در این رابطه شامل تهیه، تولید و توزیع نهاده های شیمیایی بصورت غیرمجاز را به جهاد کشاورزی و یا دستگاه های انتظامی و نظارتی گزارش کنند.

 

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا