اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37372 مورخ:[1398-06-14 12:46:01]
شناسایی 191 واحد صنفی عرضه‌کننده کالای قاچاق در مازندران/ارزش 116 میلیارد ریالی پرونده‌های متشکله
طی 5 ماهه نخست امسال صورت گرفت؛

شناسایی 191 واحد صنفی عرضه‌کننده کالای قاچاق در مازندران/ارزش 116 میلیارد ریالی پرونده‌های متشکله

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت مازندران از تداوم اجرای طرح نظارت ویژه در حوزه قاچاق کالا در مازندران خبر داد و گفت: طی 5 ماه نخست امسال برای 191 متخلف این بخش، پرونده‌هایی به ارزش بیش از 116 میلیارد ریال تشکیل شد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو در گفت‌وگو با خبرنگار ما از تداوم اجرای طرح نظارت ویژه در حوزه قاچاق کالا در مازندران خبر داد.

وی افزود: در حوزه مبارزه با قاچاق کالاو ارز، از فروردین تا پایان مرداد ماه سال‌جاری، تعداد 3 هزار و 160  واحد خرده و عمده فروشی و شرکت‌های پخش استان مورد بازرسی تخصصی قرار گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به شناسایی و تشکیل پرونده برای 191 واحد متخلف که مبادرت به فروش کالاهای قاچاق در مازندران می‌کردند، خاطرنشان کرد: ارزش پرونده‌های متشکله این افراد، 116 میلیارد و 836 میلیون و 192 هزار  ریال بود که جهت سیر قانونی به ادارات تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.

قوانلو بیشترین کالاهای کشف شده در این طرح را پوشاک، سیگار، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و خواربار و لوازم خانگی اعلام کرد و گفت: این طرح با مشارکت سایر دستگاه‌های اجرایی، همچنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: همزمان با اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، طرح نظارت ویژه بازگشایی مدارس و طرح نظارت بر اقلام مصرفی ماه محرم نیز در مازندران در حال اجرا است.

رئیس سازمان صمت مازندران از شهروندان استان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گران‌فروشی، عدم درج قیمت، امتناع از عرضه کالا، تقلب و سایر تخلفات صنفی موارد را به تلفن 124 اعلام کنند.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا