اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37354 مورخ:[1398-06-12 16:08:01]
فعال شدن گشت‌های حمل و نقل در ایام عزاداری در مرکز مازندران

فعال شدن گشت‌های حمل و نقل در ایام عزاداری در مرکز مازندران

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری گفت: گشت‌های حمل و نقل در ایام عزاداری در مرکز مازندران فعال شد تا شاهد معطلی مسافران نباشیم.

به گزارش مازند اصناف؛ با فرا رسیدن ماه محرم دسته‌جات و هیات‌های عزاداری‌ها در سطح شهر فعال می‌شوند که این موضوع موجب ترافیک بالایی در سطح شهر شده است.

طی شب‌های گذشته در برخی از ایستگاه‌های سطح شهر مسافران بسیاری در انتظار تاکسی بودند و این موضوع موجب معطلی آنان شده است.

یکی از دلایلی که شاهد این مشکلات هستیم که در این شب‌ها برخی از رانندگان اقدام به سرویس‌های دربست کرده و باتوجه به اینکه همه افراد توانایی سرویس دربست را برای جابه‌جایی ندارند شاهد چنین مشکلاتی هستیم.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: حدود چهار شب گذشته به‌دلیل حضور هیات عزاداری به سمت میدان ساعت شاهد ترافیک شدید بودیم.

حمیدرضا فضل‌نژاد افزود: این مشکل بی‌سابقه بود و رانندگان تاکسی نیز به‌دلیل مسدود بودن مسیرها نتوانستند اقدام به جابه‌جایی مسافران کنند با باز شدن راه نیز شاهد ترافیک هستیم که تا آرام شدن وضعیت ساعتی زمان می‌برد.

وی با بیان اینکه روال عادی را داریم و مشکلی در تعداد تاکسی در شهر نداریم، تصریح کرد: رانندگان تاکسی و ناوگان عمومی آرزویشان است که شب‌ها کار کنند؛ چراکه افزایش نرخ داریم و مشکلی برای جابه‌جایی ندارند.

 مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری اظهار کرد: شب‌های آینده مسیرهای اصلی شهر باتوجه به برگزاری مراسم‌ها بسته می‌شود پس لازم است مردم به این مسائل توجه کنند.

 

فضل‌الله‌نژاد با اعلام اینکه کشیک‌های سازمان در سطح شهر فعال شده است، خاطرنشان کرد: سه شب گذشته هیچ مشکل ترافیکی و یا معطلی برای مسافران در سطح شهر گزارش نشده است./فارس

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا