اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37340 مورخ:[1398-06-11 10:27:01]
 نظارت بر واحدهای صنفی مازندران در آستانه بازگشایی مدارس تشدید می‌شود/ممنوعیت فروش اجباری نوشت افزار به صورت سبدی به مشتریان
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:

نظارت بر واحدهای صنفی مازندران در آستانه بازگشایی مدارس تشدید می‌شود/ممنوعیت فروش اجباری نوشت افزار به صورت سبدی به مشتریان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از تشدید نظارت‌ها بر فعالیت واحدهای صنفی به ویژه فروشگاه‌های عرضه کیف، کفش و لباس در آستانه بازگشایی مدارس در این استان خبر داد و گفت: این طرح از دهم شهریور ماه الی دهم مهرماه به صورت همزمان در سراسر استان به اجرا درآمده است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن اشاره به  آغاز طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در سراسر مازندران از تشدید نظارت‌ها بر فعالیت واحدهای صنفی به ویژه فروشگاه‌های عرضه کیف، کفش و لباس در آستانه بازگشایی مدارس در این استان خبر داد.

وی افزود: این طرح با هدف نظارت بر روند عرضه نوشت افزار، کیف و کفش، پوشاک و فرم مدارس،  به صورت همزمان در سراسر استان اجرا می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن آغاز سال تحصیلی جدید و اوج تقاضا برای خرید نوشت افزار و لوازم آموزشی، این طرح با حضور کلیه بازرسان و دیگر عوامل نظارتی در کلیه مناطق مازندران برگزار می‌شود.

قوانلو با اشاره به زمان اجرای این طرح از دهم شهریور ماه  الی  دهم مهرماه؛ تصریح کرد: بازرسی از واحدهای تولیدی و وارد کننده و فروشگاه‌های لوازم التحریر از اولویت‌های این طرح خواهد بود.

وی با بیان اینکه هرگونه فروش اجباری نوشت افزار به صورت سبدی به مشتریان ممنوع است، متذکر شد: در این طرح با تخلفاتی همچون گران‌فروشی، کم فروشی، درج نکردن قیمت، عدم صدور فاکتور، تبلیغ خلاف واقع، حراج غیر قانونی و سایر تخلفات رایج در بازار، برخورد خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با تأکید بر اهمیت نقش شهروندان در جلوگیری از تخلفات اعلام کرد: شهروندان برای خرید لوازم مورد نیاز خود به واحدهای صنفی معتبر و دارای پروانه کسب مراجعه کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن 124 به این سازمان اعلام کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , طرح , نظارت , بازار , مدارس , قوانلو , مازندران , کیف , نوشت , افزار , طرح , نظارت , بازار , مدارس , قوانلو , مازندران , کیف , نوشت , افزارمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا