اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37339 مورخ:[1398-06-11 10:24:01]
پلمب 39 واحد صنفی متخلف مازندران در طرح ارتقای امنیت اجتماعی
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

پلمب 39 واحد صنفی متخلف مازندران در طرح ارتقای امنیت اجتماعی

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه طرح ارتقای امنیت اجتماعی به مدت 3 روز در سطح شهرستان‌های استان به مرحله اجرا درآمد؛ گفت: در این طرح، 39 واحد صنفی متخلف در سطح استان پلمب شد.

به گزارش مازند اصناف؛ سیدمحمود میرفیضی در تشریح دستاوردهای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سطح استان از کشف بیش از 392 کیلو انواع مواد مخدر خبر داد.


وی افزود: با هدف ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی، مبارزه با قاچاق کالا، مقابله با جرایم، مبارزه با موادمخدر، جمع آوری معتادان ولگرد، انتظام بخشی ترافیکی، کنترل مجرمان سابقه دار، ساماندهی مناطق حاشیه‌نشین و در نهایت کاهش آسیب‌های اجتماعی، طرح ارتقای امنیت اجتماعی به مدت 3 روز در سطح شهرستان‌های استان به مرحله اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به دستاوردهای این طرح از کشف 361 فقره انواع سرقت خبر داد و خاطرنشان کرد: در این طرح، 282 سارق شناسایی و دستگیر و همچنین 16 دستگاه خودرو سرقتی نیز از متهمان کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به کشف 392 کیلو انواع موادمخدر از شناسایی و دستگیری 22 قاچاقچی موادمخدر، 138 خرده فروش و 268 معتاد متجاهر در این طرح خبر داد و اعلام کرد: متهمان به مرجع قضائی معرفی و معتادان به مراکز ترک اعتیاد ماده 16 و 15 اعزام شدند.

 میرفیضی از پلمب 39 واحد صنفی متخلف در این طرح خبر داد و افزود: در راستای مقابله با اراذل و اوباش و هنجارشکنان، 13 متهم به شرارت و اراذل و اوباش شناسایی و دستگیر شدند و 51 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز کشف شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از محورهای مهم طرح ارتقای امنیت اجتماعی، برقراری نظم و امنیت ترافیکی و انضباط بخشی در معابر عمومی و محورهای مواصلاتی استان است، عنوان کرد: بیش از 42 هزار و 394 تخلف در حوزه راهنمایی و رانندگی به ثبت رسیده و یک هزار و 120 دستگاه خودرو و 907 دستگاه موتورسیکلت متخلف نیز پس از اعمال قانون، توقیف شد.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه این طرح‌ها متناسب با جغرافیای جرم در سطح استان اجرا می‌شود، متذکر شد: افزایش احساس امنیت از خود امنیت مهم‌تر است و ملاک ارزیابی ما از عملکرد کارکنان پلیس، رضایت‌مندی مردمی است.

میرفیضی در پایان اذعان کرد: به لطف الهی و با همت و هوشیاری همه دستگاه‌ها و همکاری خوب مردم با پلیس، امنیت مطلوبی در سطح استان حاکم است.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا