اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37337 مورخ:[1398-06-11 09:46:01]
 کاهش 700 تومانی هر کیلو مرغ در بازار مازندران/مشکلی در تامین نیاز بازار ماه محرم نداریم
رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران خبر داد

کاهش 700 تومانی هر کیلو مرغ در بازار مازندران/مشکلی در تامین نیاز بازار ماه محرم نداریم

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران گفت: قیمت هر کیلو مرغ طی روز جاری نسبت به روزهای گذشته تا 700 تومان ارزان‌تر شده است و شرایط را برای کسبه برای فروش مرغ به قیمت مصوب 12 هزار و 900 تومانی بهتر کرده است.

به گزارش مازند اصناف؛ کامران هاشمی در گفت‌وگویی با خبرنگار ما از کاهش قیمت مرغ در بازار خبر داد.

وی افزود: قیمت هر کیلو مرغ طی روز جاری نسبت به روزهای گذشته تا 700 تومان ارزان‌تر شده است و شرایط را برای کسبه برای فروش مرغ به قیمت مصوب 12 هزار و 900 تومانی بهتر کرده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران گفت: در حالیکه طی روزگذشته مرغ با قیمت حدود 12 هزار و 500 تومان در بین کسبه توزیع می‌شد، امروز با قیمت 11 هزار و 900 تومان در حال توزیع است.

هاشمی خاطرنشان کرد: علیرغم فرا رسیدن محرم و افزایش تقاضا، خوشبختانه هم در عرضه مشکلی نداریم و هم قیمت‌ها نه تنها دستخوش گرانی نشده است، رو به کاهش نیز نهاده است.

وی با اشاره به روند نزولی قیمت‌ها در بازار مرغ، یادآور شد: هم اکنون نرخ مصوب هر کیلو مرغ 12 هزارو 900 تومان است که در مراکز عرضه به همین نرخ فروخته می‌شود؛ همچنین انتظار می‌رود که تا پایان دهه اول محرم، در سطح شهر نیز به همین قیمت عرضه شود.

گفتنی است افزایش تولید در هفته‌های اخیر و تعادل رابطه بین عرضه و تقاضا در بازار مهم‌ترین دلایل کاهش قیمت مرغ در هفته‌های جاری عنوان شده است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا