اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37321 مورخ:[1398-06-10 13:14:01]
 محکومیت اعضای سابق شورای شهر بابل به 19 سال حبس
حکم قطعی دستگاه قضا صادر شد؛

محکومیت اعضای سابق شورای شهر بابل به 19 سال حبس

با صدور رای قطعی در شعبه 27 دادگاه تجدید نظر استان مازندران و شعبه 47 دیوان عالی کشور، محکومین جمعاً به 19 سال حبس، 33 سال محرومیت از حقوق اجتماعی و 540 ضربه شلاق محکوم شدند.

به گزارش مازند اصناف؛ شهریور ماه سال گذشته و تقریبا در چنین ایامی، بازداشت 5 عضو شورای اسلامی شهر بابل در صدر خبرهای بسیاری از رسانه‌ها و همچنین فضای مجازی قرار گرفت.

البته این ماجرا پس از اظهارات صریح حسن روحانی امام جمعه بابل از تریبون نماز جمعه رنگ جدی به خود گرفت و این موضوع از سوی دستگاه قضا پیگیری و نهایتاً منجر به دستگیری متهمان این پرونده شد.

حال پس از یک‌سال از گذشت این ماجرا و کش‌وقوس بررسی این پرونده، حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری از صدور حکم قطعی اعضای سابق شورای اسلامی شهر بابل خبر داد.

وی اظهار کرد: اعضای سابق شورای شهر بابل، به دلیل اتهاماتی از قبیل شرکت در تهیه مخفیانه فیلم مبتذل و مستهجن، تهدید به منظور اخاذی و اخذ وجه، شرکت در تهدید از طریق فیلم به منظور کار غیرقانونی، معاونت از طریق تطمیع، تشویق و فریب در تهدید با فیلم به منظور اخاذی، معاونت در تهیه فیلم و تهدید به منظور انجام کار خلاف نسبت به احدی از شکات و رابطه نامشروع، محکوم شده و رای قطعی در این خصوص صادر شد.

رئیس کل دادگستری مازندران تصریح کرد: با صدور رای قطعی در شعبه 27 دادگاه تجدید نظر استان مازندران و شعبه 47 دیوان عالی کشور، محکومین جمعاً به 19 سال حبس، 33 سال محرومیت از حقوق اجتماعی و 540 ضربه شلاق محکوم شدند.

با اعلام این حکم، پرونده پر سروصدای شورای شهر بابل بسته شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا