اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37297 مورخ:[1398-06-06 18:23:01]
محمد ابراهیمی رئیس اداره صنعت و معدن محمودآباد شد
طی حکمی از سوی قوانلو؛

محمد ابراهیمی رئیس اداره صنعت و معدن محمودآباد شد

طی حکمی از سوی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران؛ محمد ابراهیمی به عنوان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان محمودآباد منصوب شد.

به گزارش مازند اصناف؛ طی حکمی از سوی حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران؛ محمد ابراهیمی به عنوان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان محمودآباد منصوب شد.


در این حکم آمده است:

جناب آقای محمد ابراهیمی

با سلام

نظر به تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان محمودآباد منصوب می شوید تا با بهره گیری از منابع و امکانات نسبت به پیشبرد امورات محوله اهتمام و در انجام وظایف وتکالیف قانونی و اجرای دستورالعمل ها وابلاغ های صادره اقدام لازم معمول نمایید.


امید است در راستای تحقق اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و خدمت به بندگان خدا با اتکال به الطاف الهی ودرسایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) در انجام وظایف موفق وموید باشید.

 

 

گفتنی است پیش از این و در 29 خردادماه امسال، ابراهیمی طی حکمی از سوی محمد محمدپور عمران، به سرپرستی اداره صنعت، معدن و تجارت محمودآباد منصوب شده بود.
 
انتهای پیام/


» برچسب ها : , محمد , ابراهیمی , رئیس , اداره , صنعت , معدن , تجارت , محمودآباد , محمد , ابراهیمی , رئیس , اداره , صنعت , معدن , تجارت , محمودآبادمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا