اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37288 مورخ:[1398-06-04 15:42:01]
 برندسازی محصولات کشاورزی مهم‌ترین دغدغه مازندران
استاندار مازندران مطرح کرد

برندسازی محصولات کشاورزی مهم‌ترین دغدغه مازندران

استاندار مازندران گفت: مهم‌ترین دغدغه ما در استان فروش و برندسازی محصولات کشاورزی است.

به گزارش مازند اصناف؛ احمد حسین‌زادگان به مناسبت هفته دولت در مراسم افتتاح یک شالیکوبی مدرن در شهرستان جویبار با بیان اینکه مهم‌ترین دغدغه ما در مازندران فروش و برندسازی محصولات کشاورزی است  گفت: زمانی محصولات کشاورزی ما می‌تواند سودآور و آورده اقتصادی داشته باشد که ما در برندسازی محصولات کشاورزی مشکلی نداشته باشیم.
 
وی یکی از راه‌های حل مشکل برندسازی در استان را ایجاد پایانه صادراتی دانست و تأکید کرد: ایجاد پایانه صادراتی به حل مشکل برندسازی محصولات کشاورزی ما در استان مازندران کمک می‌کند که پایانه صادراتی روماک در شهرستان جویبار مراحل پایانی خود را سپری می‌کند.
 
استاندار مازندران با بیان اینکه دولت در زمینه صنایع تبدیلی، تسهیلات روستایی و کم بهره‌ای به متقاضیان ارائه می دهد، گفت: در استان مازندران تسهیلات زیادی به متقاضیان پرداخت شده که این پرداخت‌ها از مهاجرت روستائیان به شهر جلوگیری کرده است.
 
حسین‌زادگان با تأکید بر اینکه با تکیه بر توان داخلی می‌توان مسیر توسعه و پیشرفت استان را طی کنیم، خاطرنشان کرد: تنها خودمان می‌توانیم نسبت به آبادانی منطقه یا شهر خود قدمی برداریم که البته پیش‌شرط آن شناسایی ظرفیت‌ها در هر شهرستانی است./بلاغ
 
انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا