اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37287 مورخ:[1398-06-04 15:31:01]
جلب یک مدیر استانی متخلف در مازندران/تشریح موارد اتهامی از سوی دادستان

جلب یک مدیر استانی متخلف در مازندران/تشریح موارد اتهامی از سوی دادستان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران از بازداشت یکی از مدیران متخلف در مازندران خبر داد و گفت: یکی از مدیران استانی زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی عصر دیروز بازداشت و برای فرد مذکور در دادسرای ساری تشکیل پرونده شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ سید یونس حسینی عالمی طی گفت‌وگویی از بازداشت یکی از مدیران متخلف در مازندران خبر داد.


وی افزود: یکی از مدیران استانی زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی عصر دیروز بازداشت و برای فرد مذکور در دادسرای ساری تشکیل پرونده شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران مواردی مانند تضییع اموال دولتی به مبلغ ۳۴ میلیارد و ۴۰۲ میلیون ریال، اختلاس به مبلغ ۱۴ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال و ارتشاء به مبلغ ۱۸۳ میلیون ریال را از جمله موارد اتهامی فرد مذکور عنوان و خاطرنشان کرد: این مدیر استانی جلب و پرونده وی به یکی از شعبات بازپرسی دادسرای مرکز استان ارجاع شده است.

 

حسینی عالمی متذکر شد: پرونده فوق الذکر از سوی سازمان بازرسی استان مورد پیگیری قرار گرفت و پس از ارجاع به مراجع اطلاعاتی و بررسی کارشناسان، با تایید اتهامات عنوان شده، دستور جلب ابتدایی از سوی مقام قضایی صادر شد.

 

به گفته وی، متهم تا پایان وقت اداری امروز دوشنبه تفهیم اتهام شده و پس از استماع دفاعیات، قرار تامین متناسب صادر خواهد شد.


انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا