اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37280 مورخ:[1398-06-02 18:58:01]
 کلنگ زنی و افتتاح ۱۲۶ پروژه هفته دولت در شرق مازندران
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس خبر داد:

کلنگ زنی و افتتاح ۱۲۶ پروژه هفته دولت در شرق مازندران

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی از کلنگ زنی و افتتاح ۱۲۶ پروژه عمرانی شرق مازندران در هفته دولت خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ علی محمد شاعری طی گفت‌وگویی از کلنگ‌زنی و افتتاح ۱۲۶ پروژه‌ عمرانی شرق مازندران در هفته دولت امسال خبر داد. 

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به عنوان الگوهای جاودان خدمت و تلاش صادقانه و بزرگداشت رشادت ها و ایثار تمامی شهدای دولت و ۱۰۶ شهید ترور استان، با اعلام اینکه هفته دولت ۱۲۶ پروژه در شهرستان‌های بهشهر، نکاو گلوگاه کلنگ زنی و به بهره‌برداری می‌رسد و شهروندان از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند، گفت: ۱۹۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار برای این پروژه‌ها هزینه شد. 

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۱۱۳ پروژه با اعتبار ۱۷۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در این ایام افتتاح خواهد شد، ادامه داد: ۱۳ پروژه با اعتبار ۱۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هفته دولت در شرق مازندران کلنگ‌زنی می‌شود. 

شاعری یادآور شد: ۴۲ پروژه در شهرستان نکا، ۴۰ پروژه در بهشهر و ۴۴ پروژه در گلوگاه افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود. 

وی آبرسانی به مناطق شهری و روستایی، طرح های کشاورزی شامل تجهیز و نوسازی اراضی، اجرای سامانه های نوین آبیاری در مزارع و باغات، کارخانه شالیکوبی، طرح هادی، طرح های مرتبط با صنایع کوچک و بزرگ، طرح های بهداشتی و درمانی، گازرسانی و اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد و بنیاد برکت را از جمله طرح‌های مورد افتتاح و کلنگ‌زنی در هفته دولت در منطقه شرق مازندران برشمرد.

شاعری به این نکته اشاره کرد که برخی از طرح‌های مهم و پروژه‌های بزرگ شرق مازندران همزمان با سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان مازندران مورد افتتاح و بهره برداری قرار می‎گیرد. 


انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا