اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37208 مورخ:[1398-05-23 13:07:01]
عقب گرد قیمت‌ها در بازار طلا نسبت به روز گذشته/ سکه 4 میلیون و 200 هزار تومان

عقب گرد قیمت‌ها در بازار طلا نسبت به روز گذشته/ سکه 4 میلیون و 200 هزار تومان

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز استان از آخرین تغییرات بازار طلا و ارز خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری در خصوص آخرین تغییرات بازار طلا و ارز طی روز جاری گفت: قیمت هر گرم طلای خام نسبت به روز گذشته روند نزولی داشته است.

وی افزود: در حالیکه قیمت هر گرم طلای خام در بازار روز گذشته به 419 هزار تومان رسیده بود، امروز با کمی عقب گرد به گرمی 412 هزار و 500 تومان رسید.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر فروشان مرکز مازندران خاطرنشان کرد: امروز سکه با قیمت 4 میلیون و 200 هزار تومان، نیم سکه با دو میلیون و 240 هزار تومان و ربع سکه نیز با قیمت یک‌میلیون و 420 هزار تومان خرید و فروش شد.

این فعال با سابقه صنفی در مازندران متذکر شد: فعلا سیاست‌ها اینگونه است که هم بازار را نگه دارند و هم مردم را راضی نگه دارند و بر این اساس در حالیکه قیمت طلای جهانی بالا رفته است، با کاهش نرخ دلار در داخل کشور، این تعادل را برقرار کرده‌اند.

نصیری تصریح کرد: آنچه مسلم است این است که هیچ چیزی از بیرون بر بازار طلا و ارز کشور اثرگذار نیست و تمام نوسانات فعلی بازار، کاملا داخلی است و این حاکی از کاسب کاری دولت است.

قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر ابهامات پیرامون ریسک‌های سیاسی و نگرانی‌ها نسبت به کندی رشد اقتصاد جهانی  در حدود مرز 1500 دلار ایستاد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا