اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37198 مورخ:[1398-05-22 15:00:01]
«چالوس» میزبان اختتامیه « جشنواره رسانه ای خزر» شد + اسامی منتخبان

«چالوس» میزبان اختتامیه « جشنواره رسانه ای خزر» شد + اسامی منتخبان

رئیس اتحادیه خانه های مطبوعات خزر از برگزاری اختتامیه اولین دوره جشنواره رسانه ای خزر ۲۴ مرداد ماه با حضور سخنگوی دولت در شهرستان چالوس خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ ساسان شیخی با بیان اینکه اختامیه اولین دوره جشنواره رسانه ای خزر در شهرستان چالوس برگزار می شود، اظهار داشت: این مراسم با حضور هیات مدیره خانه های مطبوعات استان های شمالی، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل مطبوعات داخلی، مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها، رئیس اداره خبرنگاران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداران مازندران گیلان و گلستان، مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های شمالی ، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان های شمالی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل خانه مطبوعات کشور، و تعدادی از اعضای فعال خانه های مطبوعات سه استان شمالی برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این مراسم از ۱۷ برگزیده جشنواره رسانه ای خزر که قبلا آثار خود را از طریق سایت جشنواره ارسال کردند تقدیر خواهد شد.

شیخی تاکید کرد: داوری آثار از سوی دفتر مرکز مطالعات رسانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است و آثار برتر بعد از ترجمه به دبیرخانه جشنواره بین المللی رسانه ای خزر آستاراخان روسیه ارسال می شود.

رئیس اتحادیه خانه های مطبوعات خزر اذعان کرد:در این مراسم از تعدادی فعالان رسانه ای عضو خانه مطبوعات که از سوی خانه های مطبوعات استانهای شمالی در بخش های مختلف معرفی شدند نیز تقدیر خواهد شد.

وی گفت: این جشنواره تخصصی در لیست جشنواره های رسانه ای معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته و با مشارکت دفتر مرکز مطالعات رسانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

شیخی تصریح کرد: در  مراسم اختتامیه جشنواره که با سخنرانی آقای دکتر ربیعی سخنگوی دولت برگزار می شود هر یک از مدیران عامل خانه های مطبوعات استان های شمالی به ارایه گزارش می پردازند.

وی در پایان گفت: در این اختتامیه از کتاب "مقالات منتشره در رسانه های آقای ولی اله پاشازانوسی" مدیرمسئول "هفته نامه محلی ویشار" که از سوی خانه مطبوعات مازندران به چاپ رسیده رونمایی می شود./آوای خزر

اسامی منتخبان:

صمد صالح طبری از هفته نامه بابل نامه

خدیجه آقاجانی شیروانی از هفته نامه روجا

علیرضا نوری کجوریان از خبرگزاری مهر

آزاده بابانژاد از خبرگزاری فارس (در حال حاضر خبرنگار و سردبیر پایگاه خبری آوای خزر)

مجتبی قربانی از بلاغ

پروین بهمنی از روزنامه شالیزار

کلثوم فلاحی از خبرگزاری ایرنا

محمد حسین ملایی کندلوس از خبرگزاری فارس

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا