اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37196 مورخ:[1398-05-20 17:00:01]
 کشف مزرعه 200 میلیارد ریالی بیت کوین در بابلسر
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

کشف مزرعه 200 میلیارد ریالی بیت کوین در بابلسر

فرمانده انتظامی مازندران از کشف یک‌هزار و 100 دستگاه تولید ارز دیجیتال"بیت کوین" و متعلقات کامل آن به ارزش 200 ميليارد ريال در شهرستان بابلسر خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سیدمحمود میرفیضی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: به منظور جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی، طرح تشدید و مبارزه با قاچاق به عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های ماموریتی فرماندهی انتظامی استان در سال جدید، در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این طرح، ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان بابلسر با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از مخلان امنیت اقتصادی و کشف مزرعه بیت کوین در آن شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی مازندران تصریح کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی شهرستان بابلسر، متهم را که با مقاصد سودجویانه اقدام به نصب دستگاه‌های تولید ارز دیجیتال بیت کوین در یکی از یک واحدهای صنعتی این شهرستان کرده بود، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

میرفیضی از کشف یک‌هزار و 100 دستگاه ماینر قاچاق به همراه متعلقات آن در بازدید از محل خبر داد و اعلام کرد: برابر نظر کارشناسان ارزش تجهیزات کشف شده بالغ بر 200 ميليارد ريال برآورد شده است.

وی تاکید مقام معظم رهبری در شعار سال بر رونق تولید را فرصت مغتنمی برای پیشرفت و توسعه کشور عنوان کرد و گفت: مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی موثر در حمایت از تولید داخلی و سرمایه گذاری داخلی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیر قانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و متذکر شد: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا