اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37184 مورخ:[1398-05-17 14:46:01]
بازدید از 87 واحد صنفی و انبار پوشاک در مازندران تا کشف 100 میلیاردی البسه قاچاق
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

بازدید از 87 واحد صنفی و انبار پوشاک در مازندران تا کشف 100 میلیاردی البسه قاچاق

فرمانده انتظامی مازندران از کشف البسه قاچاق به ارزش 100 میلیارد ریالی در شهرهای بابلسر، فریدونکنار، نوشهر، چالوس، عباس آباد، سلمان‌شهر، تنکابن و رامسر خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سیدمحمود میرفیضی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال مبنی بر رونق تولید،به عنوان مسئله‌ای محوری در توسعه ملی، طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز به عنوان یکی از اولویت‌های ماموریتی انتظامی استان، در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این طرح، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان به منظور برخورد با سرشبکه‌ها و باندهای اصلی عرضه انواع البسه و پوشاک خارجی قاچاق، پس از انجام اقدامات اطلاعاتی، طرح بازدید از واحدهای صنفی عرضه پوشاک و البسه را به مدت یک روز در 8 شهرستان تابعه استان اجرا کردند.

فرمانده انتظامی مازندران تصریح کرد: در این عملیات که با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و نمایندگان دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری، اداره کل صنعت معدن و تجارت استان و سازمان تعزیرات حکومتی استان و با هدایت عملیاتی این فرماندهی به اجرا در آمد؛ ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی، از 87 واحد صنفی و انبارهای پوشاک در شهرستان‌های بابلسر، فریدونکنار، نوشهر، چالوس، عباس آباد، سلمان‌شهر، تنکابن و رامسر بازدید کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در نتیجه این عملیات، 25 هزار ثوب البسه و پوشاک خارجی با برندهای قاچاق که برابر نظر کارشناسان ارزش آنها بالغ بر 100 میلیارد ریال برآورد شده است کشف شد و ضمن تحویل کالاها به سازمان جمع آوری، متصدیان این واحدهای صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به این که قاچاق یک پدیده خلاف شرع و قانون و مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت در کشور است، به مردم توصیه کرد: برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه با نیروی انتظامی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز و هرگونه مسائل امنیتی همکاری کرده و هرگونه اطلاعات واخباری را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا