اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37159 مورخ:[1398-05-15 13:16:01]
کشف مزرعه 10 میلیارد ریالی بیت کوین  این بار در بهشهر

کشف مزرعه 10 میلیارد ریالی بیت کوین این بار در بهشهر

فرمانده انتظامی مازندران از کشف 61 دستگاه بیت کوین و متعلقات آن به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرستان بهشهر خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سیدمحمود میرفیضی  طی گفت‌وگویی اظهار کرد: به منظور جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی، طرح تشدید و مبارزه با قاچاق به عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های ماموریتی فرماندهی انتظامی استان در سال جدید، در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این طرح، ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان بهشهر با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی 2 نفر از مخلان امنیت اقتصادی در آن شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی بهشهر با هماهنگی قضائی متهمان را که با مقاصد سودجویانه اقدام به نصب دستگاه‌های تولید ارز دیجیتال (بیت کویین) در یکی از مکان‌های صنعتی کرده بودند، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

میرفیضی از کشف  61 دستگاه بیت کوین به همراه متعلقات آن در بازدید از محل خبر داد و اظهار کرد: برابر نظر کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده بالغ بر 10 میلیارد ریال برآورد شده است.

این مقام انتظامی، تاکید مقام معظم رهبری در شعار سال بر رونق تولید را فرصت مغتنمی برای پیشرفت و توسعه کشور عنوان کرد و افزود: مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی موثر در حمایت از تولید داخلی و سرمایه گذاری داخلی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت های اقتصادی غیر قانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و تصریح کرد: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری است.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا