اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37154 مورخ:[1398-05-14 12:45:01]
افتتاح طرح‌های با پپیشرفت 60 درصدی در صدر الویت کاری سازمان صمت/نظارت‌ها بر بازار تشدید می‌شود
رئیس سازمان صمت مازندران خبر داد

افتتاح طرح‌های با پپیشرفت 60 درصدی در صدر الویت کاری سازمان صمت/نظارت‌ها بر بازار تشدید می‌شود

رئیس سازمان صمت مازندران با اشاره به تشدید نظارت‌ها بر بازار استان، گفت: پیگیری طرح‌های بالای 60 درصد پیشرفت، جهت افتتاح در سال‌جاری از اولویت‌های برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسین‌قلی قوانلو در جلسه شورای اداری سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اظهار کرد: پیگیری طرح‌های بالای 60 درصد پیشرفت، جهت افتتاح در سال‌جاری از اولویت‌های برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران است.

وی افزود: وظیفه داریم امید را بیشتر از پیش در جامعه تزریق کنیم و این مهم  جز تلاش و همت شبانه روزی و انجام درست وظایف محقق نمی‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: در برهه فعلی، باید پیش از گذشته در واحدهای تولیدی حضور داشته باشیم و از نزدیک مشکلات آن‌ها را رصد و حل کرده تا شاهد افزایش اشتغال و تولید در استان باشیم.

قوانلو هر واحد تولیدی را به مثابه یک سنگر در مقابل تحریم‌های ظالمانه دشمن در جنگ اقتصادی برشمرد و تصریح کرد: با برنامه‌ریزی صحیح باید تمامی این سنگرها را حفظ کرده و نگذاریم به تولید کننده‌ها و همچنین مصرف کننده‌ها فشار وارد شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان، فشار دولت‌های استکباری طی یک‌سال اخیر را بی سابقه اعلام کرد و یادآور شد: نظارت بر بازار را جدی‌تر از گذشته در مازندران دنبال کرده و نخواهیم گذاشت برخی با توجه به شرایط اقتصادی کشور قصد سوء استفاده داشته و به مردم اجحاف کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , قوانلو , رئیس , سازمان , صنعت , مازندران , افتتاح , طرح , 60 درصدی , پیشرفت , نظارت , بازار , قوانلو , رئیس , سازمان , صنعت , مازندران , افتتاح , طرح , 60 درصدی , پیشرفت , نظارت , بازارمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا