اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37100 مورخ:[1398-05-09 09:41:01]
 تکمیل پروژه «مسکن مهر 6 » رامسر تا پایان امسال
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران اعلام کرد

تکمیل پروژه «مسکن مهر 6 » رامسر تا پایان امسال

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران گفت: روند ساخت پروژه مسکن مهر 6 رامسر آغاز شده و با توجه به پیشرفت خوبی که دارد تا پایان سال 98 تکمیل و تحویل اعضا می شود.

به گزارش مازند اصناف؛ سید محمد نظری در بازدید از پروژه مسکن مهر ۶ در رامسر اظهار کرد: در این پروژه زمین از اراضی دولتی بوده که در اختیار تعاونی قرار گرفت و با تعیین اعضا بدلیل تغییر مدیریت های مختلف چند سال متوقف بود.

وی با بیان اینکه از زمانی که مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران شدم مشکلات پروژه مسکن مهر با پیگیری راه و شهرسازی و اعضای تعاونی بررسی شد تصریح کرد: پیمانکار این پروژه با تجربه بوده و در پروژه های چالوس و محمود آباد و نکا کار کرده است. 

مدیر کل راه و شهرسازی مازندران بیان کرد: در پروژه مسکن مهر ۶ پیشرفت و عملکرد مشهود است و تا پایان سال تکمیل و تحویل اعضا می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه برابر برنامه ریزی های وزارت راه و شهرسازی سال جاری پایان پروژه مسکن مهر است و این پروژه با برنامه ریزی پیمانکار بهره داری میشود گفت: اعتبار ساخت پروژه مسکن مهر  قیمتی است که تعاونی با اعضا قرارداد تنظیم کرده است و قیمت نهایی با بررسی هزینه ها و با نظر راه و شهرسازی، اعضا و تعاونی اعلام خواهد شد.

نظری تصریح کرد: زمین پروژه مسکن مهر ۶ دولتی است و قرارداد عرصه با راه و شهرسازی و عیان با هیات مدیره تعاونی بوده که با انتخاب پیمانکار مشغول به تکمیل پروژه شدند.

وی یادآور شد: مسکن مهر ۶ با تیر ورق و تکنولوژی روز به شکل نوین ساخته میشود که از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دارای آسانسور و پله فرار با کیفیت فنی بالا ساخته می شود.

فرماندار رامسر نیز در این بازدید گفت: روند ساخت مسکن مهر ۶ در گذشته موجبات نگرانی شهروندان و چالش ها شد که با پیگیری ها پیمانکار انتخاب و پروژه عملیاتی شد.

محمد آزاد با بیان اینکه پیمانکار با افزایش اکیپ ها با تسریع در ساخت مسکن مهر ۶ اقدام کند تصریح کرد: پروژه مسکن مهر تا پایان سال پیشرفت ۹۵ درصدی خواهد داشت و باید با تسریع در پروژه در سال جاری بهره برداری شود.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا