اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 37074 مورخ:[1398-05-06 13:42:01]
تازه‌ترین قیمت انواع گوشت در بازار مازندران/گوشت بره به کیلویی 110 هزار تومان رسید

تازه‌ترین قیمت انواع گوشت در بازار مازندران/گوشت بره به کیلویی 110 هزار تومان رسید

رئیس اتحادیه قصابان ساری گفت: در حال حاضر، عرضه گوشت بره در حال کم شدن است و قیمت آن نیز رفته رفته رو به بالا در حال حرکت است.

به گزارش مازند اصناف؛ سیدکاظم اصغر نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص تازه‌ترین اتفاقات و نوسانات بازار گوشت در استان اظهار کرد: در حال حاضر، عرضه گوشت بره در حال کم شدن است و قیمت آن نیز رفته رفته رو به بالا در حال حرکت است.

وی افزود: اما وضعیت گوشت گوساله مطلوب است و حتی قیمت ان نیز طی هفته‌های جاری رو به پایین بوده است.

رئیس اتحادیه قصابان مرکز مازندران در خصوص علل کم شدن گوشت بره در بازار خاطرنشان کرد: این موضوع یک سری به قاچاق گوشت بر می‌گردد که شنیده‌ها حاکی از ادامه این روند طی سال‌جاری است.

اصغرنژاد ادامه داد: از سویی دیگر کم شدن گوشت بره به پرواربندی دامداران به‌خاطر نزدیکی عید قربان بر می‌گردد که در نهایت با بر هم خوردن تعادل میان عرضه و تقاضا، قیمت‌ها نیز تعادل‌شان بر هم خورده است.

وی در خصوص قیمت فعلی انواع گوشت در بازار استان پاسخ داد: قیمت حال حاضر هر کیلو گوشت بره 110 هزار تومان، گوشت گوساله 95 هزار تومان و گوشت گاوی نیز 90 هزار تومان است.

به گفته وی، قیمت هر کیلو گوشت چرخکرده خالص گوساله، 100 هزار تومان و گوشت چرخکرده گاوی نیز 80 هزار تومان است.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , قیمت , گوشت , بره , گوساله , گاوی , قصابان , مازندران , قاچاق , عید , قربان , قیمت , گوشت , بره , گوساله , گاوی , قصابان , مازندران , قاچاق , عید , قربانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا