اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36950 مورخ:[1398-04-26 14:09:01]
شرط خرید و فروش موی زنان در آرایشگاه‌های زنانه

شرط خرید و فروش موی زنان در آرایشگاه‌های زنانه

رئیس اتحادیه آرایشگران زنانه با بیان اینکه خرید و فروش اقلام مرتبط با فعالیت آرایشگاه‌ها مثل رنگ مو بلامانع است گفت:باتوجه به اینکه خدمات اکتسنشن در آرایشگاه‌های زنانه ارائه می‌شود خریدوفروش مو برای اکستنشن بلامانع است ولی به قصد دلالی غیرقانونی است.

به گزارش مازند اصناف؛ شهربانو عابدی در واکنش به خرید و فروش موی زنان و دختران در آرایشگاه‌های زنانه و قانونی بودن یا غیرقانونی بودن این کار اظهار کرد: طبق قوانین موجود، هرگونه خرید و فروش کالا در آرایشگاه‌ها ممنوع است ولی خرید و فروش اقلامی که مرتبط با فعالیت صنفی این واحدها است بلامانع است.

رئیس اتحادیه آرایشگران زنانه تهران افزود: مثلا فروش رنگ مو برای انجام خدمات آرایشگاهی به مشتریان یکی از الزامات فعالیت آن‌ها است و مواردی از این دست نیز مشکل ندارد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه خدمات اکتسنشن در آرایشگاه‌های زنانه ارائه می‌شود خرید و فروش مو برای اکستنشن بلامانع است ولی خرید و فروش مو به قصد دلالی قطعاً غیرقانونی است.

اخیراً برخی آرایشگاه‌های زنانه اقدام به خرید موی زنان و دختران کرده و حتی بازار خرید و فروش موی زنان و دختران به سایت‌های آگهی خرید نیز کشیده شده است./تسنیم

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا