اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36947 مورخ:[1398-04-26 12:47:01]
آغاز طرح نظارت میدانی از شرکت‌های مسافربری در مازندران/تعطیلی و لغو پروانه در انتظار شرکت‌های متخلف
معاون اداره‌کل حمل‌ونقل جاده‌ای مازندران اعلام کرد

آغاز طرح نظارت میدانی از شرکت‌های مسافربری در مازندران/تعطیلی و لغو پروانه در انتظار شرکت‌های متخلف

معاون اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای مازندران از آغاز طرح نظارت ميدانی بر سطح خدمات شركت‌های مسافربری طی فصل تابستان خبر داد و گفت: چنانچه شرکت‌ها نسبت به رفع نواقص با توجه به مهلت مقرر اقدامی نکنند، منجر به صدور رأی مبنی بر اخطار کتبی و يا تعطيلی و لغو پروانه فعاليت شرکت‌های متخلف می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ علی نصیری طی گفت‌وگویی از فعالیت تعداد 204 شرکت مسافربری در بخش اتوبوس، مينی بوس و سواری در استان مازندران خبر داد.

وی با بیان این مطلب از  آغاز طرح نظارت ميدانی بر سطح خدمات شركت‌های مسافربری این استان به صورت مدون و مستمر طی فصل تابستان خبر داد.

معاون اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای مازندران خاطرنشان کرد: با توجه به افزايش تقاضای سفر در ایام تابستان، نظارت ميدانی بر سطح خدمات شركت‌های مسافربری استان مازندران در حال اجرا است.

نصیری بیان کرد: پس از تکميل بازديد ميدانی، نواقص موجود شرکت‌ها به مديران شرکت‌های مزبور ابلاغ می‌شود که در اين مرحله، علاوه بر تکميل چک ليست‌های نظارتی، مشکلات و خدمات حمل‌ونقلی ارائه شده توسط شرکت‌ها به مسافران نيز مورد ارزيابی قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: چک ليست‌های نظارتی به‌منظور ارتقاء سطح خدمات و انطباق شرکت‌ها با قوانين و مقررات جاری سازمان و همچنين افزايش رضايت‌مندی و بهره‌وری مناسب کاربران و مسافران تکميل و مشکلات موجود پس از بازديد اوليه و تكميلی به مديران شرکت‌ها اعلام و تذکر داده می‌شود.

معاون اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای مازندران اعلام کرد: چنانچه شرکت‌ها نسبت به رفع نواقص با توجه به مهلت مقرر اقدامی نکنند، مراتب نواقص در کميسيون‌های تخلفات شرکت‌ها مطرح، كه منجر به صدور رأی مبنی بر اخطار کتبی و يا تعطيلی و لغو پروانه فعاليت شرکت‌های متخلف می‌شود.

نصیری متذکر شد : در اين رابطه، مسافران می‌توانند مشکلات را از طريق ارسال پيامک به سرشماره 3000141 مطرح تا موضوع از طريق بازرسان ارتقا سطح خدمات مورد رسيدگی قرار گيرد.

انتهای پیام/» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا