اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 3689 مورخ:[1392-03-22 19:54:01]
  کی‌روش: مطمئنیم قلب ۷۶ میلیون ایرانی همراه و حامی تیم ملی است
نشست خبری سرمربی تیم ملی فوتبال ایران

کی‌روش: مطمئنیم قلب ۷۶ میلیون ایرانی همراه و حامی تیم ملی است


سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:‌ مطمئنیم هنگام سفر به کره قلب ۷۶ میلیون ایرانی همراه و حامی تیم ملی است.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از سفر به کره جنوبی اظهار داشت: به خاطر اینکه اصحاب رسانه همراه ما نیستند مهم دیدم که با آنها قبل از سفر صحبت کنم تا آنجایی که از دست ما برمی‌آید اخبار اردو، عکس‌ها و مصاحبه‌ها را روی سایت فدراسیون می‌گذاریم تا دوست‌داران تیم ملی از اخبار تیم ملی آگاه شوند. هرکدام از اهالی رسانه هم سؤالی داشتند می‌توانند آن را از طریق حسینی یا قاسمی با من در میان بگذارند.

وی ادامه داد: مطلب دومی که می‌خواهم بگویم این است که در دو بازی گذشته مقابل قطر و لبنان قدم‌های مثبت و رو به جلویی برداشتیم. دو برد به دست آوردیم که دو قدم رو به جلو برد و اکنون قسمت آخر مسابقه است و باید آن را پشت سر بگذاریم. آرزو می‌کنم که هر 4 تیمی که در روز آخر با یکدیگر مسابقه دارند بهترین نقش را ایفا کنند و با تمام قوا به میدان بروند. قطعاً ازبکستان، کره و قطر تمام تلاش خود را انجام خواهند داد و ایران هم بهترین تلاشش را انجام می‌دهد تا به جام جهانی صعود کنیم. 10 متر آخر از 100 متر این مسابقه باقی مانده است که بسیار شفاف است.

کی‌روش تصریح کرد: هیچ شکی نیست که با توجه به امتیازاتی که باید کسب کنیم تمام تلاش خودمان را انجام خواهیم داد و می‌خواهیم بازی خوبی انجام دهیم. همانطوری که از زمان حضورم در تیم ملی این کار را انجام داده‌ایم فقط یک چیز در ذهنمان است و آن رسیدن به پیروزی است.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد:‌ بازی با کره سخت‌ترین مسابقه در مرحله مقدماتی جام جهانی است ولی ذهنیت ما این است که بیشترین تلاش خود را انجام دهیم تا به هدفمان برسیم. هیچ شکی ندارم که هنگام ترک ایران قلب 76 میلیون ایرانی همراه و حامی ما خواهد بود و ما هم نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا 76 میلیون ایرانی را خوشحال کنیم.

وی افزود:‌ در بازی با لبنان رو به جلو و تهاجمی بازی کردیم و فکر می‌کنم تمام هواداران ایرانی به عملکرد بازی ایران در بازی دیروز افتخار کنند زیرا آنها تمام تلاش خود را انجام دادند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا