اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36882 مورخ:[1398-04-19 13:11:01]
 پایین آمدن قیمت‌‌ها کمکی به تکان خوردن بازار طلا نکرد/تازه‌ترین قیمت‌ها در 19 تیرماه
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران:

پایین آمدن قیمت‌‌ها کمکی به تکان خوردن بازار طلا نکرد/تازه‌ترین قیمت‌ها در 19 تیرماه

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با اعلام تازه‌ترین مزنه قیمت طلا در بازار نوزدهمین روز از تیرماه، گفت: بازار شدیدا در رکود است و پایین آمدن قیمت‌ها کمکی به تکان خوردن بازار نکرد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص تازه‌ترین وضعیت بازار طلا، گفت: یک مدتی است که نوسانات یک مدار ثابتی را طی می‌کند و در یک بازه معین، بالا و پایین می‌رود.

وی افزود: با توجه به اینکه تنش‌های میان امریکا و ایران کمتر شده است و در سر خط رسانه‌های خبری قرار ندارد، مزنه بازار طلا، روال ثابتی را طی می‌کند و قیمت‌ها در طول هفته حداکثر 50 تا 60 هزار تومان بالا و پایین می‌شود.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با اشاره به مزنه امروز بازار طلا خاطرنشان کرد: قیمت هر مثقال طلا در بازار امروز، یک‌میلیون و 846 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار نیز 426 هزار و 300 تومان است.

این فعال صنفی باسابقه بازار طلا و جواهر استان ادامه داد: قیمت سکه امامی در بازار نوزدهمین روز از تیرماه، 4 میلیون و 580 هزار تومان است که محاسبات حاکی از حباب 450 هزار تومانی سکه در بازار دارد.

نصیری بیان کرد: در معاملات امروز نیم سکه با قیمت دو میلیون و 360 هزار تومان و ربع سکه با قیمت یک‌میلیون و 490 هزار تومان، خرید و فروش شد.

وی در خصوص واکنش خریداران طلا به ثبات قیمت‌ها در بازار، پاسخ داد: بازار شدیدا در رکود است و خریداران علیرغم پایین آمدن قیمت‌ها، به بازار بی اعتمادند و دیگر مثل گذشته ریسک نمی‌کنند.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران در پایان متذکر شد: خرید و فروش در هفته‌های اخیر، اصلا با انتظارات قابل پیش بینی در پی کاهش قیمت‌ها، تطابق ندارد و پایین آمدن قیمت‌ها کمکی به تکان خوردن بازار نکرد.

انتهای پیام/

 

» برچسب ها : , تازه‌ترین , قیمت , طلا , سکه , ارز , بازار , مازندران , تازه‌ترین , قیمت , طلا , سکه , ارز , بازار , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا