اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36853 مورخ:[1398-04-17 12:17:01]
 اعتبار 500 میلیارد تومانی در بخش اشتغالزایی روستایی مازندران
مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران خبر داد

اعتبار 500 میلیارد تومانی در بخش اشتغالزایی روستایی مازندران

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران گفت: بیش از 500 میلیارد تومان دولت در بخش اشتغالزایی روستایی در استان مازندران اختصاص داد که بسیاری از متقاضیان پس از دریافت تسهیلات مشغول به کار شدند.


به گزارش مازند اصناف؛ خسرو طالبی در همایش دهیاران شرق استان که در بابلسر با اعلام اینکه استان مازندران بیش از سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر جمعیت و بیش از سه هزار و ۵۰۰ روستا و آبادی دارد گفت: هفت هزار و 700 شورا و 2 هزار و 300 دهیار در روستاهای مازندران مشغول به کار هستند.

وی با بیان اینکه دهیاران در خط مقدم توسعه و آبادانی روستاها قرار دارند اظهار کرد: اگر توسعه و آبادانی در روستا قرار است رقم بخورد دهیاران در خط مقدم این مسیر قرار دارند.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران تأکید کرد: باید برای دهیاران امنیت شغلی تأمین و حقوق مکفی دریافت کنند زیرا هرچه به این قشر فرهیخته و خادمان روستا توجه شود قطعاً آبادانی در روستاها بیشتر شکل می‌گیرد.

طالبی با اشاره به تسهیلات دولت در بخش اشتغالزایی روستایی گفت: بیش از 500 میلیارد تومان دولت در بخش اشتغالزایی روستایی در استان مازندران اختصاص داد که بسیاری از متقاضیان پس از دریافت تسهیلات مشغول به کار شدند و برخی نیز در حال تکمیل پرونده و یا در مرحله دریافت هستند و برنامه‌ریزی خوبی انجام گرفت تا 50 درصد اعتبارات باقی مانده نیز در سال جدید تخصیص پیدا کند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا