اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36851 مورخ:[1398-04-16 13:27:01]
فرار مالياتی جدی در تالارهای مازندران
مدیرکل اقتصادی و دارايی مازندران اعلام کرد

فرار مالياتی جدی در تالارهای مازندران

مدیرکل اقتصادی و دارايی مازندران از فرار مالياتي در تالارهاي پذيرايي استان خبر داد و گفت: متولیان تالارها پول مالیات را از مردم می‌گیرند اما برای پرداخت اقدام نمی‌کنند.

به گزارش مازند اصناف؛ موسی قاسم‌پیشه صبح امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان مازندران، با بیان اینکه برای دریافت مالیات تالارها مشکل داریم، اظهار کرد: متولیان تالارها پول مالیات از مردم می‌گیرند اما برای وصول این مالیات همکاران اداره مالیاتی ما دچار مشکل هستند.

مدیرکل اقتصاد و دارایی مازندران با اعلام اینکه فرارهای جدی مالیاتی در تالارها داریم، افزود: انتظار داریم که مدیریت اماکن فرماندهی انتظامی استان که اطلاعات کافی درباره مکان برگزاری مراسم را دارد در این بخش همکاری لازم را داشته باشد.

وی با اشاره اینکه مقرر شده بود که اقتصاد مقاومتی به عنوان اقتصاد راهبردی باشد، گفت: این طرح در مازندران مغفول ماند و برای پیگیری این طرح باید وقت جدی گذاشته شود چرا که طرح اقتصاد مقاومتی با برگزاری و پیگیری آن در  یک جلسه ابتر می‌ماند.

مدیرکل اقتصادی و دارایی مازندران در ارتباط با اجرای طرح پنجره واحد در استان، افزود: سازمان اقتصاد و دارایی در این حوزه تکلیفی ندارد، چند دستگاه بسته فیزیکی آماده کردند و نیاز به تلاش بیشتر برای اجرای طرح دارد./فارس

» برچسب ها : , فرار , مالياتی , جدی , تالارهای , مازندران , فرار , مالياتی , جدی , تالارهای , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا