اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36839 مورخ:[1398-04-13 12:16:01]
 عده‌ای قصد تعطیلی فرودگاه رامسر را دارند
شهردار کتالم و سادات‌شهر:

عده‌ای قصد تعطیلی فرودگاه رامسر را دارند

شهردار کتالم و ساداتشهر در اجلاس عمومی اتحادیه‌های صنفی با اشاره به لغو مکرر پرواز فرودگاه رامسر گفت: عده ای قصد تعطیلی این فرودگاه را دارند و باید جلوی آن را گرفت.

به گزارش مازند اصناف؛ مجتبی رضوانی شامگاه چهارشنبه در اجلاس عمومی اتحادیه های صنفی با بیان اینکه توریست و گردشگر با بی بندو باری و هرزگی فرق دارد گفت: در تمام دنیا پلیس در اولویت است و کسی آن را به خاطر وظایف ذاتی مواخذه نمی کند.

وی افزود: شهرت رامسر به خاطر خوشنامی، طبیعت زیبا و پاک بودن مردم است و زمانی که حجم بالای مسافر به هتل ها هدایت نشوند به خانه هایی که ساماندهی شده هستند اسکان داده می شود.

شهردار کتالم و ساداتشهر خاطرنشان کرد: از هتلداران و مراکز سرمایه گذاری باید حمایت شود و با احداث هتل های پنج ستاره در رامسر از جامعه هتل داران حمایت قانونی کنیم و افرادی که خانه هایشان را ثبت کردند و مجوز گرفتند حمایت شوند.

وی افزود: پلیس با مسافران خاطی برخورد کند تا امنیت مسافر سبب ماندگاری آن شده و اگر به سمت بی بند و باری و هرزگی برویم سطح فرهنگی شهر پایین می آید.

رضوانی تصریح کرد: در خصوص تابلوها، سد معبر و صنایع تعمیرگاهی کارگروهی بین شهرداری، مجمع امور صنفی و صنعت و معدن برای تغییر اساسی ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه بعنوان یک شهروند رامسری برای فرودگاه نگران هستم گفت: احساس می کنم با حریم پروازی و لغو پروازها قصد تعطیلی فرودگاه رامسر را دارند.

رضوانی افزود: فرودگاه رامسر در سال گذشته روزی ۹ پرواز داشت و مصوبات ۶۰ سال پیش را می خواهند امروز عملی کنند که باید تمام سادات شهر را شخم بزنیم و هموار کنیم که باب طبع فرودگاه رامسر شود./مهر

کد خبر


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا