اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36834 مورخ:[1398-04-12 12:27:01]
عدم مماشات دستگاه قضا با مجرمان صنعت آب و برق
رئیس‌کل دادگستری مازندران اعلام کرد

عدم مماشات دستگاه قضا با مجرمان صنعت آب و برق

رئیس‌کل دادگستری مازندران با بیان اینکه دستگاه قضایی استان هیچ‌گونه مماشاتی با مجرمین و تبهکاران حوزه صنعت آب و برق ندارد، گفت: با متخلفین این حوزه برخورد قاطع و قانونی می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ حجت الاسلام محمدصادق اکبری در جمع اعضای شورای هماهنگی وزارت نیرو در استان مازندران، حوزه آب و برق را دو بخش مهم در توسعه امینت و عمران استان برشمرد و با بیان اینکه بحث پیشگیری باید در اولویت اقدامات مدیران صنعت آب و برق قرار گیرد، گفت: حفاظت و صیانت از تاسیسات و خطوط این صنعت باید مد نظر ویژه قرار گیرد.
 
وی با بیان اینکه قانون باید توسط مدیران صنعت آب و برق و زیرمجموعه رعایت شود، افزود: مدیران صنعت آب و برق مجال اقدام به افرادی که با دور زدن قانون، مرتکب جرم می‌شوند را ندهند و در صورتی که امر پیشگیری از وقوع جرم موثر واقع نشد، طبق قانون، بلافاصله جرم واقع شده در مجموعه خود را همراه با مستندات به دادستان شهرستان‌ها گزارش کنند.
 
رئیس‌کل دادگستری مازندران با بیان اینکه دستگاه قضایی استان هیچ‌گونه مماشاتی با مجرمین و تبهکاران حوزه صنعت آب و برق ندارد، تصریح کرد: مدیران صنعت آب و برق استان باید در خصوص تخلفات و جرائم حوزه فعالیت خود مطالبه‌گر باشند.

رئیس شورای قضایی مازندران ادامه داد: در این خصوص به روسای دادگستری و دادستان‌های حوزه‌های قضایی استان مازندران نیز دستورات مقتضی ابلاغ و با متخلفین این حوزه برخورد قاطع و قانونی می‌شود.
 
اکبری متذکر شد: دستگاه قضایی استان در حوزه پیشگیری و صیانت از صنعت آب و برق در مازندران با متخلفان برخورد جدی خواهد داشت و تعداد پرونده‌های این حوزه به حداقل خواهد رسید.

رئیس‌کل دادگستری مازندران در بخش پایانی از سخنان خود با یادآوری سیل اخیر در استان، بر عدم ساخت و ساز در بستر و حریم رودخانه‌ها تاکید و خاطرنشان کرد: برخورد با متخلفین حریم رودخانه و دریا در اولویت اقدامات دادگستری مازندران قرار دارد.

 گفتنی است این جلسه با حضور مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای مازندران و گلستان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران، مدیرعامل آبفای مازندران و دیگر اعضای شورای هماهنگی وزارت نیرو در مازندران همراه بود.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا