اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36831 مورخ:[1398-04-11 13:24:01]
حباب 450 هزار تومانی سکه در بازار امروز/زمان طلایی خرید سکه برای خریداران
قیمت طلا به پایین‌ترین سطح خود طی هفته‌های اخیر رسید؛

حباب 450 هزار تومانی سکه در بازار امروز/زمان طلایی خرید سکه برای خریداران

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران از کاهش قیمت طلا و سکه در بازار یازدهمین روز از تیرماه امسال خبر داد و گفت: قیمت امروز بازار تقریبا در پایین‌ترین سطح از خود طی هفته‌های اخیر وجود دارد و زمان مناسبی برای خرید مشتریان این بازار است.به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری طی گفت‌وگو با خبرنگار ما از کاهش قیمت طلا و سکه در بازار یازدهمین روز از تیرماه امسال خبر داد.


وی افزود: علیرغم نوسانات متعدد بازار طی هفته‌های جاری، قیمت‌ها با شیب ملایم رو به پایین در حرکت است.


عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران خاطرنشان کرد: قیمت امروز بازار تقریبا در پایین‌ترین سطح از خود طی هفته‌های اخیر وجود دارد و زمان مناسبی برای خرید مشتریان این بازار است.


نصیری با اشاره به قیمت 427 هزار تومانی هر گرم طلای 18 عیار طی روز جاری در بازار مازندران گفت: قیمت سکه طی روز جاری به 4 میلیون و 600 هزار تومان رسیده است.


وی با اشاره به اینکه وزن هر سکه، 8 گرم و 130 صوت است؛ بیان کرد: با توجه به نرخ امروز هر گرم طلا، حباب سکه طی روز جاری تقریبا 450 هزار تومان است.


عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مازندران اذعان کرد: امروز نیم سکه با قیمت دو میلیون و 350 هزار تومان و ربع سکه نیز با قیمت یک‌میلیون و 530 هزار تومان در معاملات، خرید و فروش شد.


گفتنی است علیرغم روند نزولی قیمت‌ها در بازار سکه و طلا، همچنان رکود حاکم بر بازار زرگرها، دست بردار نیست.


شایان ذکر است قیمت دلار که نسبت به روزهای کاری قبل، کاهش چشم‌گیری داشته و از کانال 14هزارتومانی به کانال قیمتی 13هزار تومان وارد شده بود؛ امروز بعد از چند روز افت‌وخیز وارد کانال 12هزارتومانی شد و بنا به اعلام بانک‌های عامل، با قیمت 12 هزار و 431 تومان به متقاضیان فروخته می‌شود.


انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا