اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36816 مورخ:[1398-04-10 19:38:01]
انتخابات انجمن حمایت ساری به دور دوم کشیده شد
به دلیل عدم استقبال اعضا؛

انتخابات انجمن حمایت ساری به دور دوم کشیده شد

در حالی سومین دوره انتخابات هیئت مدیره انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان ساری طی روز گذشته برگزار شد که به دلیل عدم استقبال اعضای این انجمن از انتخابات مذکور و به حد نصاب نرسیدن قانونی تعداد رأی دهندگان، این انتخابات به دور دوم کشیده شد.

به گزارش مازند اصناف؛ بر اساس اعلام اداره صنعت، معدن و تجارت مرکز مازندران، انتخابات سومین دوره هیئت مدیره انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان شهرستان ساری طی عصر روز گذشته نهم تیرماه در محل اتاق اصناف این شهرستان برگزار شد.

بر اساس اعلام هیئت نظارت بر انتخابات اداره صنعت، معدن و تجارت مرکز مازندران تعداد 8 داوطلب هیئت مدیره و دو داوطلب بازرس جهت شرکت در این انتخابات، تأیید صلاحیت شدند.

این گزارش حاکی است با توجه به عدم استقبال اعضای این انجمن از انتخابات مذکور و به حد نصاب نرسیدن قانونی تعداد رأی دهندگان، این انتخابات به دور دوم کشیده شد.

حسن ژولیده در این‌باره به خبرنگار ما گفت: بنا بر اعلام قبلی، این انتخابات در موعد اعلام شده و پس از تأیید صلاحیت داوطلبان در محل اتاق اصناف مرکز استان برگزار شد.

وی افزود: با توجه به اینکه تعداد آرای مأخوذه به حد نصاب قانونی خود نرسید، این انتخابات به مرحله دوم کشیده شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مرکز مازندران خاطرنشان کرد: با توجه به ثبت نتم بیش از یک‌هزار و 500 نفر در سامانه انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان مرکز مازندران، طبق قانون می‌بایست تعداد رأی دهندگان به نصف به اضافه یک نفر می‌رسید که به دلیل عدد تحقق این بند قانونی لازم‌الأجرا، به دور دوم کشیده شد.

به گفته ژولیده، هیئت نظارت بر انتخابات و ستاد برگزاری سومین دوره انتخابات هیئت مدیره انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان ساری بنا بر قانون، 10 روز دیگر فرصت دارد تا نسبت به برگزاری دور دوم انتخابات اقدام کند.

وی متذکر شد: تاریخ و مکان برگزاری مرحله دوم این انتخابات متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا