اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36797 مورخ:[1398-04-10 11:04:01]
مسئولان جلوی واردات پوشاک نامناسب در کشور را بگیرند/مردم از خرید محصولات وارداتی چشم‌پوشی کنند
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

مسئولان جلوی واردات پوشاک نامناسب در کشور را بگیرند/مردم از خرید محصولات وارداتی چشم‌پوشی کنند

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در مراسم اختتامیه نمایشگاه پوشش ایرانی-اسلامی در قائم‌شهر با بیان اینکه مسئولان جلوی واردات پوشاک نامناسب در کشور را بگیرند، ابراز امیدواری کرد: مردم با استقبال از کالای ایرانی و آنچه که خودمان تولید می‌کنیم از محصولات وارداتی چشم پوشی کنند.

به گزارش مازند اصناف؛ نمایشگاه پوشش ایرانی و اسلامی پارسی پوش که از چهارم تا 9 تیرماه در محل نمایشگاه بین المللی قائمشهر جنب پل تلار برای بازدید علاقمندان  برپا شده بود؛ شامگاه روز گذشته به کار خود پایان داد.

مسئولان جلوی واردات پوشاک نامناسب در کشور را بگیرند
آیت‌الله علی معلمی  در مراسم اختتامیه این نمایشگاه با اشاره به اینکه مردم  در خرید کالاهای ایرانی همت کنند تا کالای ایرانی رونق بگیرد، اظهار کرد: مسئولان جلوی واردات پوشاک نامناسب در کشور را بگیرند.
 
وی با بیان اینکه لباس مرد و زن با ایمان در ایران  باید در شأنیت یک ایرانی باشد و از آن حفظ کرد، افزود: زن ایرانی  از اول هم پوشش داشته و چادر به این سبک سنتی در اصل متعلق به ایران است .
 
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با یادآوری این مطلب که حفظ حجاب در آیات قرآن هم آمده است، خاطرنشان کرد: پوشش مناسب برای زنان و دختران  از فرمان خدای متعال است.
 
مردم از خرید محصولات وارداتی چشم‌پوشی کنند
آیت‌الله معلمی در پایان  سخنان خود ضمن قدردانی ویژه از همه دست اندرکارانی که  برای برپایی نمایشگاه پوشش ایرانی اسلامی زحمت کشیدند، ابراز امیدواری کرد مردم با استقبال از کالای ایرانی و آنچه که خودمان تولید می‌کنیم از محصولات وارداتی چشم پوشی کنند.

استفاده از کالای ایرانی حمایت از کارگران کشور است
اصغر قلیان نیز طی گفت‌وگویی در حاشیه این مراسم با اشاره به نامگذاری سال جاری با نام رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب؛ گفت: برپایی دومین نمایشگاه پوشش ایرانی اسلامی در راستای حمایت از تولیدکنندگان بود.
 
وی یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه را ترویج عفاف و حجاب دانست و افزود: امسال علاوه بر غرفه‌های فروش پوشاک، غرفه‌های قرانی، جنگ شادی و نیز پاسخ به شبهات هم برپا شده بود که مورد استقبال مردم قرار گرفت.

 
 مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه کربلا با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا مردم از کالای ایرانی استفاده کنند، خاطر نشان کرد: استفاده از کالای ایرانی باعث حمایت از کارگرانی که در کارخانه‌ها کار می‌کنند؛ خواهد شد.

 پیگیر حل مشکلات اشتغال و رونق مراکز تولیدی هستیم
قلیان با تصریح بر این مطلب که بسیج کارگری پیگیر حل مشکلات اشتغال در استان و رونق مراکز تولیدی است، متذکر شد: با توجه به اینکه نمایشگاه پوشش ایرانی اسلامی در قائمشهر مورد استقبال مردم قرار گرفت، و طبق برنامه ریزی‌های  صورت گرفته در طول سال، در تلاش هستیم نمایشگاه‌های عفاف و حجاب را در سطح شهرستان‌های استان  هم برپا کنیم تا مردم بتوانند از تولیدات داخلی استفاده کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا