اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36761 مورخ:[1398-04-05 13:13:01]
 قیمت مرغ دوباره بالا رفت!/ تخم مرغ جا پای مرغ گذاشت
با آغاز مسافرت‌های تابستانی؛

قیمت مرغ دوباره بالا رفت!/ تخم مرغ جا پای مرغ گذاشت

طی چند روز اخیر و با آغاز مسافرت‌های تابستانی به شهرهای گوناگون مازندران، دوباره قیمت مرغ و تخم مرغ در بازار استان روند صعودی به خود گرفت.

به گزارش مازند اصناف؛ طی چند روز اخیر و با آغاز مسافرت‌های تابستانی، دوباره قیمت مرغ در بازار مازندران روند صعودی به خود گرفت.

قیمت مرغ در بازار که طی چند هفته گذشته حداکثر از مرز 11 هزار تومان تجاوز نمی‌کرد و مرغ‌فروشی‌ها حتی از رکود بازار و کاهش تقاضا، گلایه داشتند؛ اما با شروع دور اول مسافرت‌های تابستانی و افزایش تقاضا در بازار، قیمت مرغ و تخم مرغ در بازار دوباره استارت خورد.

کامران هاشمی در این‌باره به خبرنگار ما گفت: طی روزهای اخیر، قیمت هر کیلو مرغ در بازار تا یک‌هزار و 500 تومان افزایش پیدا کرده است.

وی افزود: قیمت حال حاضر توزیع مرغ در درب واحدهای صنفی، 11 هزار و 400 تومان و قیمت فروش این محصول به دست مشتری، 12 هزار و 500 تومان است.

رئیس اتحادیه فرشوندگان مرغ و تخم مرغ مرکز مازندران تصریح کرد: افزایش تقاضا و از سویی دیگر کاهش تولید، موجب برهم خوردن تعادل میان عرضه و تقاضا و در نهایت افزایش قیمت این کالا در بازار شده است.

هاشمی در پایان ضمن اشاره به افزایش قیمت تخم مرغ در بازار استان، یادآور شد: قیمت هر شانه تخم مرغ در بازار استان به 18 هزار تومان رسیده است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا