اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36760 مورخ:[1398-04-05 11:52:01]
استعفای محمدپورعمران پذیرفته شد

استعفای محمدپورعمران پذیرفته شد

استعفای محمدپورعمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران پذیرفته شد.

به گزارش مازند اصناف؛ خبر استعفای محمد محمدپورعمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از ۱۳ خردادماه منتشر شده بود اما وی در پاسخ به رسانه‌ها در ارتباط با علت استعفا صحبتی نکرد و تنها اعلام کرده بود که در گذشته موضوع استعفا را مطرح کرده و منتظر تأیید یا عدم تأیید است.

با وجود اینکه در برخی از رسانه‌ها انتصاب رئیس جایگزین وی مشخص شده اما هنوز تکلیف استعفای محمدپورعمران و دلیل آن مشخص نشده است.

آنچه که در حال حاضر در سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران مشخص است، محمدپورعمران در سازمان حضور داشته و امضای وی پای نامه‌ها وجود دارد.

علیرضا قلی‌زاده مسؤول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام اینکه امورات جاری سازمان توسط محمدپورعمران انجام می‌شود، گفت: رئیس سازمان امروز در ملاقات عمومی پذیرای مراجعه‌کنندگان بوده است.

 محمد محمدپورعمران از سال ۹۲ به‌عنوان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران مشغول به کار است.

دلیل استعفا و عدم پذیرش استعفا محمدپورعمران موضوعی است که افکار عمومی به‌دنبال روشن شدن آن است اما در استان کمتر از آن صحبت می‌شود.


محمد محمدپور عمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران  در ارتباط با آخرین وضعیت استعفا از سمتش و اینکه آیا مورد پذیرش قرار گرفته است، اظهار کرد: استعفای بنده پذیرفته شده است.

وی درباره جزئیات بیشتر علت استعفا و اینکه آیا استعفا برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی انجام شده، صحبتی نکرد.


مرجع: فارس

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا