اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36753 مورخ:[1398-04-04 12:20:01]
تمدید مهلت ثبت‌نام از صادرکنندگان نمونه تا هشتم تیرماه

تمدید مهلت ثبت‌نام از صادرکنندگان نمونه تا هشتم تیرماه

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان در انتخاب صادر کنندگان نمونه کشور خبر داد و گفت: متقاضیان می توانند حداکثر تا پایان روز شنبه مورخ هشتم تیرماه با مراجعه به سامانه میز خدمت الکترونیک سازمان توسعه تجارت ثبت نام کنند.

به گزارش مازند اصناف؛ ابراهیم یعقوبی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان در انتخاب صادر کنندگان نمونه کشور خبر داد.


وی با اعلام این مطلب افزود: به منظور ارج نهادن به تلاش فعالان خستگی ناپذیر در عرصه تولید و صادرات غیرنفتی همه ساله صادر کنندگان نمونه ملی و برندهای برتر تجاری کشور انتخاب و مورد تجلیل قرار می گیرند.


او گفت: با توجه به اطلاع رسانی قبلی و با عنایت به تمدید ثبت نام، صادرکنندگان محترم استان در صورت تمایل به شرکت در این رقابت ملی می توانند حداکثر تا پایان روز شنبه مورخ 98/4/8 با مراجعه به سامانه میز خدمت الکترونیک سازمان توسعه تجارت به آدرسe.tpo.ir ثبت نام نمایند.


وی یادآور شد: تجار و بازرگانان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 02122662561 دبیرخانه صادرکنندگان نمونه سازمان توسعه تجارت ایران تماس حاصل نمایند.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا