اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36749 مورخ:[1398-04-03 14:32:01]
تازه‌ترین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه در سومین روز از تیرماه

تازه‌ترین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه در سومین روز از تیرماه

قیمت هر گرم طلا در بازار امروز به مرز 438 هزار تومان نزدیک شد و این امر نرخ انواع سکه و طلا را در بازار دچار تغییراتی کرد.


به گزارش مازند اصناف؛ مهدی معلمی طی گفت‌وگویی  اظهار کرد: طی هفته جاری، نوسانات قیمت در بازار طلا و سکه متغیر بود.


وی افزود: قیمت اونس هم افزایش بالایی داشت که این روند طی سالیان اخیر، بی سابقه بود و بر نوسانات بازار در کشور دامن زد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر فروشان مرکز مازندران قیمت هر مثقال طلا را طی روز جاری، یک میلیون و 898 هزار تومان اعلام و خاطرنشان کرد: قیمت هر گرم طلای 18 عیار در بازار امروز به مرز 438 هزار تومان رسیده است.

این فعال صنفی بازار طلا و ارز در خصوص قیمت انواع سکه در بازار سومین روز تیرماه پاسخ داد: قیمت امروز سکه 4 میلیون و 760 هزار تومان است.

معلمی ادامه داد: نیم سکه با نرخ دو میلیون و 450 هزار تومان و ربع سکه با نرخ یک میلیون و 630 هزار تومان در معاملات امروز خرید و فروش شد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص برخی شایعات در خصوص افزایش قیمت هر گرم طلا و رسیدن آن به مرز یک میلیون تومان ضمن تکذیب کامل آن، گفت: بیشتریت این شایعات کذب محض است و لازم به توضیح است که غالب مواقع وضعیت بازار طلا جز موارد بسیار خاص قابل پیش بینی نیست و کارشناسان خبره تنها در برخی موارد و سنجیدن بسیاری از اتفاقات، برخی احتمالات را حدس می‌زنند و قاطعیت ندارد.

این عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران متذکر شد: قیمت طلا و سکه در کشور بسته به تنش‌های سیاسی و اقتصادی دچار نوسانات می‌شود و نرخ این کالا به طور مستقیم به برخی از مسائل سیاسی و اقتصادی منطقه بستگی دارد.

انتهای پیام/» برچسب ها : , قیمت , طلا , سکه , بازار , مازندران , گرانی , قیمت , طلا , سکه , بازار , مازندران , گرانیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا