اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36734 مورخ:[1398-04-02 14:19:01]
 آتش سوزی یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی ساری/عملیات اطفا در حال انجام است
پس از آتش سوزی چند روز قبل در شهرک صنعتی جویبار؛

آتش سوزی یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی ساری/عملیات اطفا در حال انجام است

یک واحد تولیدی ابر اسفنجی در شهرک صنعتی ساری دچار آتش سوزی شد و عملیات اطفای آن همچنان، در حال انجام است.

به گزارش مازند اصناف؛ پس از آتش سوزی چند روز قبل یک واحد صنعتی در جویبار، لحظاتی قبل یک واحد صنعتی در شهرک امام خمینی ساری، طعمه حریق شد.

بنا به آخرین تماس با آتش نشانی ساری، عملیات اطفای این حریق با حضور ماموران آتش‌نشانی در حال انجام است و هنوز برآوردی از میزان خسارت وارده اعلام نشده است.

بنا به پاسخ آتش‌نشانی این واحد صنعتی یک واحد تولید ابر اسفنجی بوده که دچار حریق شده است و هنوز علت دقیق این واقعه اعلام نشده است.

زکریا اشکپور سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی مازندران در خصوص صدمات انسانی یا تلفات جانی این حادثه به خبرنگار ما گفت: خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است.

میلادی مدیر شهرک صنعتی امام خمینی(ره) ساری در این باره گفت: هم اکنون عملیات اطفای حریق در حال انجام است.

وی افزود: از آن‌جا که الان در بحبوحه خاموشی آتش و اطفای حریق گسترده این واحد صنعتی هستیم، امکان بررسی و تحقیق در خصوص علت این آتش‌سوزی ممکن نیست و پس از اطفای کامل و انجام بررسی‌ها، علت دقیق اطلاع رساین خواهد شد.

مدیر شهرک صنعتی امام خمینی (ره) ساری تصریح کرد: این واحد تولیدی دچار حریق وسیعی شده است و بیش از 70 درصد این کارخانه تقریبا از بین رفته است.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , آتش سوزی , واحد , تولیدی , شهرک , صنعتی , ساری , آتش سوزی , واحد , تولیدی , شهرک , صنعتی , ساریمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا