اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36731 مورخ:[1398-04-02 10:59:01]
 راه‌اندازی خط پروازی مستقیم ساری به اصفهان/ آغاز پرواز‌های حج تمتع از 22 تیرماه
مدیرکل فرودگاه‌های مازندران خبر داد

راه‌اندازی خط پروازی مستقیم ساری به اصفهان/ آغاز پرواز‌های حج تمتع از 22 تیرماه

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران از راه‌اندازی خط جدید پروازی مستقیم ساری به اصفهان و بالعکس خبر داد و گفت: این پروازها در دو نوبت در هفته و طی روزهای دوشنبه و پنجشنبه انجام خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف؛ سعدالله وطن‌خواه طی گفت‌وگویی از برقراری مسیر پروازی ساری به اصفهان و بالعکس خبر داد.

وی افزود: بنا به درخواست‌های مکرر مردم و مسئولین و همچنین پیگیری های انجام شده در خصوص افزایش مسیرهای پروازی از فرودگاه بین‌المللی ساری، شرکت هواپیمایی وارش مسیر پروازی ساری - اصفهان و بالعکس را با دو پرواز در هفته دایر کرد.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران خاطرنشان کرد: این پروازها روزهای دوشنبه ساعت 20:15 دقیقه و پنجشنبه ساعت 18:30 دقیقه از فرودگاه ساری به مقصد اصفهان انجام می‌شود.

وطن‌خواه متذکر شد: در حال حاضر فرودگاه ساری به مقصدهای تهران ( روزانه )، اصفهان، مشهد، بندرعباس، شیراز، عسلویه، اهواز، کیش و تبریز پرواز دارد.

وی بیان کرد: برای افزایش دیگر پروازها از فرودگاه ساری با چند شرکت هواپیمایی در حال مذاکره هستیم.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: امسال با افزايش  23 درصدی تعداد زائران مازندرانی حدود 4 هزار و 400 نفر درقالب 30 کاروان و با انجام 17 سورتی پرواز از فرودگاه بين المللی ساری به سرزمين وحی الهی مشرف خواهند شد.

وطن‌خواه ادامه داد: باتوجه به اینکه قرار است پروازهای حج تمتع توسط ناوگان شرکت‌های هواپیمایی داخلی انجام شود، تمهیدات لازم به منظور زمان‌بندی وهماهنگی‌های پروازی در جهت ارائه خدمات بهینه به مردم و زائرین اندیشیده شده است.

وی اظهار امیدواری کرد که با بسیج کلیه نیروها و امکانات، امسال نیز همانند سال گذشته که به لحاظ عملکردی در زمره  فرودگاه‌های برتر در زمینه انجام به موقع پروازهای حج تمتع با کمترین تاخیرات و رضایت‌مندی مطلوب مسافران بوده‌ایم، بتوانیم رضایت‌مندی مردم و احرام پوشان حریم وحی الهی را به نحوی شایسته تأمین کنیم.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران با بیان اینکه پروازهای حج تمتع استان مازندران از تاریخ 22 تيرماه آغاز می‌شود؛ یادآور شد: طبق برنامه زمان‌بندی شده، عملیات پروازی بازگشت حجاج از تاریخ 22 مردادماه آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

 


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا