اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36704 مورخ:[1398-03-29 12:34:01]
 پرداخت کمک بلاعوض به کشاورزان سیل‌زده مازندران آغاز شد
طی روز جاری؛

پرداخت کمک بلاعوض به کشاورزان سیل‌زده مازندران آغاز شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: نخستین مرحله کمک بلاعوض به خسارت دیدگان بخش کشاورزی از روز سه‌شنبه آغاز شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ عزیزاله شهیدی‌فر طی گفت‌وگویی درباره پرداخت خسارت سیل‌زدگان بخش کشاورزی مازندران اظهار کرد: نخستین مرحله کمک بلاعوض به خسارت دیدگان بخش کشاورزی از امروز آغاز شد که اولویت با شهرستان سیمرغ بود چراکه این شهرستان بیشترین خسارت را دچار شده است.

وی با بیان اینکه پرداخت‌ها به صورت روزانه ادامه دارد، گفت: تاکنون 10 میلیارد ریال کمک بلاعوض و 32 میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره به خسارت دیدگان سیل پرداخت شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران بیان کرد: تاکنون پرونده یک‌هزار و 19 نفر برای پرداخت کمک بلاعوض و 424 نفر برای تسهیلات کم‌بهره در بخش کشاورزی مازندران تکمیل شده است.

شهیدی‌فر در بخش دیگری، محصولات کشاورزی مازندران را  اقتصادی، اشتغالزا و صادراتی عنوان کرد و افزود: علاوه بر اینکه این استان در تولید محصولات باغی و زراعی رتبه نخست را در کشور دارد و صادراتی خوبی هم در این زمینه انجام شد اما توانستیم در زمینه صادرات برنج محلی به خارج کشور فعالیت‌های خوبی داشته باشیم به گونه‌ای که یک تاجر به دنبال صادرات 5 هزار تنی برنج مازندران به خارج کشور است.

مرجع: فارس

» برچسب ها : , پرداخت , کمک , بلاعوض , کشاورزان , سیل‌زده , مازندران , پرداخت , کمک , بلاعوض , کشاورزان , سیل‌زده , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا