اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36693 مورخ:[1398-03-27 13:59:01]
اجرای طرح ساماندهی دریا در 48 نقطه از مازندران/حضور پلیس در 120 شهرک ساحلی
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

اجرای طرح ساماندهی دریا در 48 نقطه از مازندران/حضور پلیس در 120 شهرک ساحلی

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه طرح ساماندهی سواحل دریا در 48 نقطه از سواحل دریا اجرایی شد، بیان کرد: در طرح تابستانه پلیس، ماموران انتظامی علاوه بر حضور در سواحل دریا در 120 شهرک ساحلی و 56 تفرجگاه حضور فعال داشته و در راستای برقراری نظم و امنیت فعالیت می‌کنند.


به گزارش مازند اصناف؛ سید محمود میرفیضی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: طرح تابستانه پلیس از 20 خردادماه سال جاری همزمان با استانهای شمالی کشور در استان مازندران کلید خورد.
 
وی افزود: این طرح با هدف برقراری نظم و امنیت ترافیکی، انتظامی، اجتماعی در 4 محور دریا، تفرجگاه‌ها و بوستان‌ها، محورهای مواصلاتی و شهرها با به کارگیری همه امکانات و تجهیزات و بسیج منابع با همکاری و تعامل سایر سازمان‌ها و دستگاه‌ها به مرحله اجرا در آمد.
 
فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به طرح ساماندهی سواحل دریا در طول بیش از 338 کیلومتر از 487 کیلومتر ساحل دریا، خاطرنشان کرد: طرح ساماندهی سواحل دریا در استان با محوریت استانداری و تشکیل کمیته‌های 12 گانه اجرایی شد که در این راستا فرماندهی انتظامی استان به عنوان مسئول کمیته امنیت عهده دار برقراری نظم و امنیت ترافیکی و انتظامی در سواحل است.
 
میرفیضی با اشاره به اینکه طرح ساماندهی سواحل دریا در 48 نقطه از سواحل دریا اجرایی شد، بیان کرد: 41 چادر مردانه و 37 چادر زنانه برای شنا و استفاده صحیح از دریا با امکانات لازم و با حضور ناجیان غریق پیش بینی شد.
 
وی همچنین از شناسایی 358 نقطه حادثه خیز در سواحل دریا خبر داد و اظهار کرد: در سال گذشته در مناطق ممنوعه و به دلیل عدم آشنایی به فنون شنا  بیش از 58 نفر از هموطنان در دریا غرق شدند.
 
فرمانده انتظامی مازندران به شهروندان و مسافران، توصیه کرد: ضمن توجه به هشدارهای پلیس و عوامل امداد و نجات در سواحل و همچنین عدم شنا در مناطق ممنوعه از شنا در نقاط حادثه خیز دریا اکیدا خودداری کنند.
 
میرفیضی در پایان متذکر شد: در طرح تابستانه پلیس، ماموران انتظامی علاوه بر حضور در سواحل دریا در 120 شهرک ساحلی و 56 تفرجگاه حضور فعال داشته و در راستای برقراری نظم و امنیت فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/
 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا