اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 3669 مورخ:[1392-03-22 09:45:01]
تمام توان خود را برای امنیت کامل انتخابات بسیج کرده‌ایم
فرمانده نیروی انتظامی:

تمام توان خود را برای امنیت کامل انتخابات بسیج کرده‌ایم

فرمانده نیروی انتظامی گفت: تمام توان خود را برای امنیت کامل انتخابات بسیج کرده‌ایم.

به گزارش نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم صبح امروز در مراسم صبحگاهی نیروی انتظامی در خراسان جنوبی اظهار کرد: قیام امام حسین (ع) در راستای پاسداری از ارزش‌های دینی و مقابله با انحراف و امر به معروف و نهی از منکر بوده است.

وی افزود: امروز مقام معظم رهبری مسیر راه را به ما نشان می‌دهد و ما باید در جایی که برای اسلام  لازم است جان و مال خود را فدا کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امام سجاد(ع) و حضرت ابوالفضل تا پای جان در پاسداری از ارزش‌ها ایستاده‌اند، گفت: آنها نماد ایثار و جانبازی هستند که با خون خود درخت اسلام ر ا آبیاری کرده‌اند.

احمدی‌مقدم تصریح کرد: پاسداری یک عنوان نیست بلکه یک عنصر معنوی است که باید همه ما این عنوان را در خود نهادینه کنیم.

وی اضافه کرد: اسلام هدایت‌گر مردم است و برای هر نسل و عصری قدرت انعطاف دارد و همه قوانین کشور ما برگرفته از اسلام است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه رعایت قانون یک امر شرعی است، اذعان داشت: باید در برابر ناهنجاری‌ها و بی‌قانونی‌ها و رفتار خلاف دین ایستادگی کنیم.

احمدی‌مقدم با بیان اینکه کار ویژه  نیروی انتظامی پاسداری و دفاع از ارزش‌ها است، ادامه داد: در این راه باید رضای خداوند را مدنظر داشت چراکه به گفته مقام معظم رهبری رضایت خداوند از مسیر رضایت مردم به دست می‌آید.

وی با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: در این راستا صدا و سیما شرایط  استثنایی ایجاد کرده که برای شناخت مردم و پرهیز از تبلیغات مناسب است.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه وظیفه نیروی انتظامی در این مسیر آماده شدن برای برقرای امنیت انتخابات است، خاطرنشان کرد: تمام توان خود را برای برگزاری پرشور انتخابات بسیج کرده‌ایم.

احمدی‌مقدم تصریح کرد: به همین منظور تمام تدابیر لازم برای امنیت جلسات انتخابات اندیشیده شده است و از این رو پیش‌بینی می‌کنیم انتخاباتی با کمترین حاشیه ایجاد شود.

وی با بیان اینکه در بحث برگزاری انتخابات هیچ دغدغه‌ای نداریم، یادآور شد: همه وظیفه داشته تا برای خلق حماسه سیاسی در کشور گام‌های بلندی بردارند و توجه به این امر ضروری است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه برای عملکرد نیروی انتظامی خراسان جنوبی در این استان حضور پیدا کرده‌ایم، گفت: پایین‌ترین سطح ناامنی مربوط به خراسان جنوبی است و این استان رده نخست را در کشور دارد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا