اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36645 مورخ:[1398-03-21 12:03:01]
پلمب 18 واحد پذیرایی هنجارشکن طی ماه رمضان در مازندران

پلمب 18 واحد پذیرایی هنجارشکن طی ماه رمضان در مازندران

بعد از انتشار کلیپی از حرمت شکنی ماه مبارک رمضان در برخی تالارهای تشریفاتی مازندران در سایت بلاغ، پلیس استان دستور پلمب 18 واحد پذیرایی حرمت شکن را صادر کرد.

به گزارش مازند اصناف؛ هر ساله در آستانه حلول ماه مبارک رمضان نیروی انتظامی طی اطلاعیه‌ای اعلام می‌کند با افرادی که به هر نحو مشهودی هنجارشکنی کنند، برابر قانون رفتار می‌شوند.

متصدیان هتل‌ها، مهمان پذیرها، رستوران‌های بین راهی، پایانه‌ها، فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های راه آهن با اخذ مجوز از مراجع ذیربط و ضمن رعایت شئونات اسلامی و پوشش فضای خود، می‌توانند به مسافران ارائه خدمات دهند.

بعد از انتشار کلیپی از حرمت شکنی ماه مبارک رمضان در برخی تالارهای تشریفاتی مازندران که سایت بلاغ برای نخستین‌بار آن را در تاریخ 31 اردیبهشت ماه 98 منتشر کرد (
حرمت‌شکنی ماه مبارک رمضان در مازندران+فیلم) مسئولان قضایی و پلیس  را وارد عمل کرد.

حرمت‌شکنان ماه رمضان این برنامه ها را در قالب افطار تا سحر در تالارهای تشریفاتی برگزار می‌کردند.

بعد از انتشار این گزارش دادستان مرکز مازندران به این مطلب واکنش نشان داد.

سیدیونس حسینی‌ عالمی در گفت و گو با خبرنگار
بلاغ، در ساری  از برخورد قاطعانه دستگاه قضایی با هرگونه تظاهر به روزه خواری و حرمت شکنی در ماه مبارک رمضان خبر داد.

وی با اشاره به اینکه ما به عنوان یک مسلمان موظفیم که حرمت و ارزش های ماه مبارک رمضان را حفظ کنیم زیرا در یک جامعه اسلامی زندگی می‌کنیم و آموزه های دین مبین اسلام در زندگی فردی و اجتماعی ما در جریان است، تصریح کرد: اگر عده‌ای بخواهند به عمد با تظاهر به روزه خواری و هنجارشکنی حرمت های این ماه مبارک را خدشه دار کنند، بدانند که برخورد دستگاه قضایی با آنها سخت و بدون اغماض خواهد بود.

دادستان مرکز مازندران از دستور پلمب تعدادی از واحدهای پذیرایی که در ماه مبارک رمضان حرمت این ماه را نگه نداشتند و هنجارشکنی داشته‌اند خبر داد.

پلیس مازندران نیز بعد از دستور دادستانی، 18 واحد پذیرایی در سطح استان مازندران که در ماه مبارک رمضان اقدام به حرمت‌شکنی کردند را پلمب کرد./بلاغ

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا