اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36635 مورخ:[1398-03-19 10:45:01]
گردشگری هرگونه اقدام خلاف قانون را نمی‌پذیرد/سرمایه‌گذاری 6500 میلیاردی برای ساخت 123 پروژه گردشگری
مدیر کل میراث فرهنگی مازندران:

گردشگری هرگونه اقدام خلاف قانون را نمی‌پذیرد/سرمایه‌گذاری 6500 میلیاردی برای ساخت 123 پروژه گردشگری

مدیر کل میراث فرهنگی مازندران با اشاره به وجود 123 پروژه سرمایه‌گذاری گردشگری در حال ساخت با حجم سرمایه گذاری بیش از 6 هزار و 500 میلیارد تومان در استان، گفت: گردشگری هرگونه اقدام خلاف قوانین کشور و ناهنجاری را نمی‌پذیرد.

به گزارش مازند اصناف؛ سیف‌الله فرزانه طی گفت‌وگویی اظهار کرد: مخالف هرگونه اقدام آسیب زننده به صنعت رو به رشد گردشگری هستیم.

وی افزود: قطعا با وجود تمام منافع مهم گردشگری، در مواردی پیامدهای اجتماعی و اقتصادی وجود خواهد داشت که با آماده سازی زیرساخت‌های فرهنگی، این مشکلات مرتفع می‌شود. 

مدیر کل میراث فرهنگی مازندران با اشاره به اهمیت پایبندی به قوانین جامعه در هرجای دنیا گفت: گردشگری هرگونه اقدام خلاف قوانین کشور و ناهنجاری را نمی‌پذیرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: موضوع پیش آمده در سد لفور خارج از حیطه وظایف سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.

فرزانه همچنین با اشاره به تبعیت از تشخیص مقام محترم قضایی مبنی بر اشتباه بودن پخش تصاویر گفت: در این موارد می‌بایست از اظهارنظرهای غیر تخصصی اجتناب کرد و این اداره کل تا کنون به این امر پایبند بوده است.
وی در ادامه از معرفی 29 فرصت سرمایه‌گذاری گردشگری، در همایش فرصت‌های سرمایه گذاری و تجاری در استان، خبرداد.

مدیر کل میراث فرهنگی مازندران با اشاره به 3 رویداد مهم اقتصادی که به زودی در استان برگزار می‌شود، بیان کرد: مازندران در کنار طبیعت خارق العاده، دارای جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی متنوعی است و آن را به مکانی توریستی و پیشتاز در جاذبه‌های گردشگری کشور تبدیل کرده است.

این مسئول اضافه کرد: برای معرفی توانمندی‌های این استان نیاز به یک رویداد بزرگ بود که خوشبختانه با نگاه مثبت استاندار مازندران صورت خواهد پذیرفت.

فرزانه با اشاره به وجود 123 پروژه سرمایه‌گذاری گردشگری در حال ساخت با حجم سرمایه گذاری بیش از 6 هزار و 500 میلیارد تومان در استان، متذکر شد: در پنل تخصصی این همایش، 4 فرصت سرمایه گذاری، سایت "کندلک" ساری (بام ساری)، هتل 5 ستاره "ماهان" در لایم، دفتر خدمات سیاحتی و جهانگردی "رادسفر" و پروژه گردشگری آبی، معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/

 


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا