اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36634 مورخ:[1398-03-19 10:28:01]
نمایشگاه بین‌الملی صنعت ساختمان در مازندران برگزار می‌شود

نمایشگاه بین‌الملی صنعت ساختمان در مازندران برگزار می‌شود

نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان طی روزهای 21 تا 24 خردادماه در ساری برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان مازندران به مدت سه روز در ساری دایر می‌شود.

نمایشگاه صنعت ساختمان مازندران به مدت سه روز از 21 تا 24 خردادماه در محل برگزاری چندین نمایشگاه مرکز استان مازندران پیگیری می‌شود.

رضا سیاه‌منصور مسؤول برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان مازندران به حضور شرکت‌های از اکراین، اسلواکی، روسیه، عراق، افغانستان و چندین شرکت داخلی اشاره کرد و گفت: تعدای از سفرای خارجی هم برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کردند.

وی اضافه کرد: 17 شرکت از روسیه، هشت شرکت از اکراین و چهار شرکت از اسلواکی آخرین محصولات تولیدی خودشان را در این نمایشگاه عرضه می‌کنند.

مدیر برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان مازندران خاطر نشان کرد: فعالان صنعت ساختمان از اصفهان،کهگیلویه و بویراحمد، شرکت ساختمانی استان قدس رضوی و چندین شرکت این صنعت از استان مازندران در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، استانداری مازندران و نمایشگاه دیگر صنعت ساختمان در قائم‌شهر قرار است برگزار شود که سیاه‌منصور در این ارتباط گفت: نمایشگاهی پیش رو در کارگروه و کمیته برگزاری نمایشگاه‌های مازندران تصویب شده است، از طرفی ما تقویم برگزاری نمایشگاه در استان را تهیه کردیم و در اختیار ناظران برگزاری نمایشگاهی قرار دادیم.

وی اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان قائم‌شهر در کارگروه کمیته برگزاری نمایشگاهی تصویب نشده است و بنده تعجب می‌کنم که چه زود قبل از دریافت مصوبه اقدام به تبلیغات زودهنگام می‌کنند.

مسؤول برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با انتقاد از برگزاری دیگر نمایشگاه در استان، گفت: برگزاری نمایشگاه مبل اقدام بسیار سختی نیست، بنده تعجب می‌کنم که چرا متولیان استانی از این ظرفیت مناسب استقبال نمی‌کنند.

وی خاطر نشان کرد:  برگزاری نمایشگاه زمینه‌ساز حضور شرکت‌های معتبر به استان و کشور می‌شود، در حال حاضر که برخی کشورهای استکباری علیه ایران موضع‌گیری کردند چرا نباید از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی حمایت شود.

سیاه‌منصوری با اعلام اینکه توسعه صادرات عزم استانی و ملی می‌طلبد و انتظار است که متولیان استانی از ظرفیت موجود استفاده مناسب ببرند./فارس

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا