اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36614 مورخ:[1398-03-13 13:12:01]
آخرین اخبار از استعفای رئیس سازمان صمت مازندران

آخرین اخبار از استعفای رئیس سازمان صمت مازندران

محمدمحمدپور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران که از صبح امروز خبر استعفای وی به عنوان خبر داغ در استان مطرح می‌شود، گفت: قبلا استعفا داده بودم و به دنبال پذیرش آن هستم.

به گزارش مازند اصناف؛ از صبح امروز خبر استعفای رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران در فضای مجازی مطرح شده است اما هنوز تاکنون هیچ منبع رسمی این خبر را تایید و یا تکذیب نکرده است.

محمد محمدپورعمران که از اوایل دولت یازدهم عهده‌دار پست رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بوده است و تاکنون نیز این سمت را عهده‌دار بوده است.

بنا بر شنیده‌ها دستگیری معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران ممکن است دلیل این استعفا بوده است.

مدیر روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران نیز در این زمینه به فارس گفت: تا ساعت 11:45 امروز 13 خردادماه هیچ نامه رسمی مبنی بر استعفای رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران به دست ما نرسیده است.

علیرضا قلی‌زاده افزود: اطلاعات ما درباره استعفای مدیر سازمان صنعت، معدن و تجارت استان براساس موارد ذکر شده در فضای مجازی و رسانه‌ای است.

یک منبع آگاه هم در این زمینه به فارس گفت: محمدپور طی 10 روز گذشته در دیدار با مسؤولان استانداری مازندران درباره استعفای خود مواردی را مطرح کرده بود.


محمد محمدپور عمران از سال 92 به‌عنوان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران منصوب شده بود تاکنون عهده‌دار این سمت بوده است.

پیش از این ساعاتی قبل مدیر روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: هیچ نامه رسمی مبنی بر استعفای رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران به دست ما نرسیده است.

خبرنگار خبرگزاری فارس مازندران با محمد محمدپور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تماس گرفت و درباره آنچه در فضای مجازی مبنی بر استعفای وی عنوان شده است، پرسید که وی با تایید این خبر اعلام کرد «قبلا استعفا داده بودم و به دنبال پذیرش آن هستم.»


مرجع: فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا