اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36612 مورخ:[1398-03-12 11:29:01]
خداحافظی با قبوض کاغذی برق از اول مردادماه در مازندران
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران خبر داد

خداحافظی با قبوض کاغذی برق از اول مردادماه در مازندران

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: قبض کاغذی برق مشترکین از اول مردادماه حذف و از آن پس صورتحساب برق به صورت الکترونیکی از طریق پیام کوتاه برای مشترکین ارسال می‌شود.

به گزارش مازند اصناف؛ رضا غفاری طی گفت‌وگویی از الکترونیکی شدن و حذف قبوض کاغذی برق از اول مردادماه در این استان خبر داد.
 
وی افزود: حذف قبوض کاغذی برق یکی از سیاست‌های ابلاغی وزارت نیرو و شرکت توانیر به منظور جلوگیری از هزینه‌های هنگفت و هدر رفت وقت و همراهی با محیط زیست می‌باشد.
 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران خاطرنشان کرد: در پاسداری از حفظ حقوق شهروندی و حفظ محیط زیست و صرفه جویی برای شرکت،  قبض کاغذی برق مشترکین از اول مردادماه حذف و از آن پس صورتحساب برق به صورت الکترونیکی از طریق پیام کوتاه برای مشترکین ارسال می‌شود.
 
غفاری بابیان اینکه این شرکت دارای یک میلیون و 390 هزار  مشترک می‌باشد، بیان کرد: برای چاپ و توزیع صورتحساب برق، هزینه‌های هنگفتی صورت می‌گرفت که با این اقدام، صرفه جویی قابل توجه‌ای صورت گرفته و از محل این صرفه جویی، صورتحساب‌های کاغذی در بهسازی شبکه‌های برق هزینه می‌شود.

وی متذکر شد: با حذف کاغذی صورتحساب‌های برق،  گام موثر و مهمی برای حفظ محیط زیست برداشته می‌شود و سالانه از قطع هزاران درخت جلوگیری خواهد شد.
 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران از مشترکین برق این استان خواست تا به منظور صرفه جویی در هزینه‌ها با حذف صورتحساب‌های کاغذی و در نظر گرفتن ملاحظات زیست محیطی با ارسال شناسه قبض برق خود به شماره 10009121 در الکترونیکی شدن قبوض برق مشارکت داشته باشند.
 
انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا