اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36611 مورخ:[1398-03-12 11:12:01]
 کشف یک‌میلیارد و 400 میلیون ریالی کالای قاچاق در آمل/واحد صنفی متخلف پلمپ شد
فرمانده انتظامی آمل خبر داد

کشف یک‌میلیارد و 400 میلیون ریالی کالای قاچاق در آمل/واحد صنفی متخلف پلمپ شد

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از کشف انواع مواد خوراکی و لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 400 میلیون ريال در این شهرستان خبر داد و گفت: : پس از پلمب واحد صنفی و تحویل کالاهای کشف شده به سازمان اموال تملیکی استان، متهم نیز به مرجع قضائی معرفی شد.

به گزارش مازند اصناف؛ نعمت‌الله آزادی فرمانده انتظامی آمل از کشف انواع مواد خوراکی و لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 400 میلیون ريال در این شهرستان خبر داد.
 
وی افزود: در اجرای طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنين کنترل کالاهای سلامت محور، ماموران پليس آگاهی موفق به شناسایی یکی از عاملان عرضه انواع مواد خوراکی و لوازم آرایشی قاچاق در شهرستان آمل شدند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان آمل، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران در بازرسی از واحد صنفی مورد نظر که با حضور نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت و شبکه بهداشت شهرستان انجام شد؛ مقادیر قابل توجهی مواد خوراکی و لوازم بهداشتی و آرایشی قاچاق کشف کردند.
 
 آزادی با اشاره به اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش کالای کشف شده بالغ بر یک میلیارد و 400 میلیون ریال برآورد شده، اعلام کرد: پس از پلمب واحد صنفی و تحویل کالاهای کشف شده به سازمان اموال تملیکی استان، متهم نیز به مرجع قضائی معرفی شد.
 
فرمانده انتظامی آمل يکی از موانع مهم عدم شکوفایی هر کشوری را قاچاق کالا برشمرد و متذکر شد: پليس به عنوان يکی از اصلی‌ترين متوليان امر مقابله با قاچاق کالا، نقش مهمی در تحقق اهداف اقتصادی کشور دارد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا