اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 36601 مورخ:[1398-03-09 12:14:01]
 آغاز طرح ویژه نظارتی بازار عید فطر از 14 خردادماه در مازندران
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

آغاز طرح ویژه نظارتی بازار عید فطر از 14 خردادماه در مازندران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از آغاز طرح تشدیدنظارت ویژه بر بازار استان از تاریخ 14 لغایت 16 خرداد خبر داد و گفت: بازرسان ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌ها در این ایام کشیک و در غالب گشت‌های مشترک در بازار حضور خواهند داشت.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد محمدپور طی گفت‌وگویی از اجرای طرح نظارتی ویژه عید سعید فطر در مازندران خبر داد.
 
 
وی با اعلام این خبر ادامه داد: با توجه به در پیش بودن تعطیلات ایام فطر و افزایش ورود مسافران به‌صورت همزمان این طرح در سراسر استان اجرا خواهد شد.
 
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران زمان اجرای طرح نظارت ویژه بر بازار در مازندران را از تاریخ 14 لغایت 16 خرداد اعلام و خاطرنشان کرد: بازرسان ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌ها در این ایام کشیک و در غالب گشت‌های مشترک در بازار حضور خواهند داشت.
 
 
محمدپور متذکر شد: با آغاز این طرح، بازرسی‌ها از هتل‌ها، واحدهای پذیرایی و اقامتی، واحدهای عرضه کننده مواد غذایی، عاملین توزیع گوشت و مواد لبنی و غذایی در روزهای منتهی به پایان ماه مبارک رمضان، تشدید خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان از عموم شهروندان استان درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گران‌فروشی، کم فروشی، احتکار، عدم درج قیمت، تقلب در کسب و ... موارد را به تلفن 124 اعلام کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , آغاز , طرح , ویژه , نظارتی , بازار , عید فطر , 14 خردادماه , مازندران , آغاز , طرح , ویژه , نظارتی , بازار , عید فطر , 14 خردادماه , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا